?> З НОВИМ РОКОМ! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
01.01.2011, рубрика "Соціальне партнерство"

З НОВИМ РОКОМ!

В газеті  “Post  Chernobil”, в статті Шанаєва Ж. ми розповідали про цікаву особистість, учасника ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Грицая Сергія.

В басейні  “Палацу підводного спорту” м. Києва.

В 2002 році водолаз Сергій створив спортивну секцію підводного плавання “Submarine club” . З того часу  завдяки подвижницької наполегливої праці він передавав  свій унікальний професійний досвід дуже  багатьом ентузіастам  підводного спорту, в основному, молоді. Організував  над звично цікаві спортивно підводні експедиції в акваторії Київщини, на Чорне море, в Єгипет...

Вже традиційно під Новий рік  в басейні Сергій організував  святкові заходи  символічної зустрічі  наступного Року. Так і цього  разу 26 грудня в басейні  “ Палацу підводного спорту”  був проведений урочистий захід  по колективному  зануренню під воду до нарядної  “підводної” ялинки  на радість дітвори -дайверів, їх привітав Дід Мороз – Сергій в ластах і, звісно  аквалангом. Ну і під стать йому була присутня підводна чарівна Снігуронька. Присутні  під водою ж батьки малечі - теж драйвери дозволили собі розпити безпосередньо під  водою пляшку шампанського. Коло підводного колективного запливу -  мовчазного колоритного зайняло територію половини простору  басейна. Вода в басейні “кипіла” від дихання учасників. А коли  всі виплили на поверхню, то зал басейну вибухнув сміхом, голосом, переповнений  радісними почуттями дітвори.

На будівництві "Саркофагу", 1986 рік

На цтому транспорті  їздили  на роботу на промплощадку ЧАЕС

Тож з святом  і Вас, дорогі читачі!

З Новим Роком! Будьмо здоровенькі, що Вам  і бажаємо!

Жорж Шанаєв,

водолаз

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 1 января 2011 г. в 15:20
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта