?> З Новим роком! Із Різдвом Христовим! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.12.2011, рубрика "Соціальне партнерство"

Громадянам України

Вітання Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України , Громадського руху «Вільний простір»

Минулий рік залишається за плечима. Рік масових протестів, невирішених проблем, позбавлення останніх ілюзій та надій на те, що хтось за нас побудує, зробить, влаштує наше з Вами життя, нашу з Вами державу – Україну. Адже ніхто цього не зробить, окрім нас з Вами.

Тому дякуємо Шановний 2011 - й за те, що ти повернув нам розум, здатність бачити і чути. Дякуємо тобі , що ти повернув нам силу єдності, бо ми відчули себе нарешті єдиною країною.

Вітаючи один одного з Новим 2012 роком, ми пропонуємо кожного разу завершувати своє вітання словами: «За наш український народ, його волю і гідність». Ми нарешті навчились розуміти глибину цих слів і необхідність їх наповнення реальним змістом.

Цей рік має повернути нам втрачене! Цей рік має стати переломним в утвердженні влади народу; реформ, а не розкрадання; гідності громадянина, а не його приниження!

Символ мудрого змія дозволить нам досягнути поставлених цілей, незважаючи на будь – які перепони.

З Новим Вас 2012 - м!

http://pidpr.com/news/rezoljucija_asambleji_gromadskikh_organizacij_malogo_i_serednogo_biznesu_ukrajini_zaporizhzhja_4_veresnja_2011_roku/2011-05-06-153

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 29 декабря 2011 г. в 6:21
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта