?> ЗА ВАХНІЯ! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
10.06.2013, рубрика "Трибуна"

ЗА  ВАХНІЯ!

Причин для подиву й справедливого обурення в нас час  достатньо.  Вадим Тітушко, який здійснює хуліганство під десятками відеокамер гуляє на свободі. Руслана Ландика відпустили. Про «мажорів» за кермом» і говорити не хочеться. А іншим людям «шиють справи».  Попри те, що сучасний карний кодекс неначе краще за радянський, за яким ми жили до недавнього часу.

http://tyzhden.ua/Society/76993

Я знаю Олеся Вахнія давно.  Років 17. Вахній дуже небезпечний чоловік.  Він готовий йти до кінця. Послідовний, принциповий.  Вимогливий не лише до себе, а й до інших. Крім того, у нього немає власного бізнесу, який можна відняти.

Я вважаю, єдине, що можна закинути Олесеві – це хуліганство. Але його ще треба довести.  Натомість менти радянськими методами, спочатку стежать за ним, тоді вдираються до помешкання, затримують, підкидають патрони, чужу мобілку.  А зараз мимрять щось невиразне…

У Святошинському суді відбулося вже третє судове засідання.

http://www.bagnet.org/news/society/217024

Коли слухаєш свідків зі сторони обвинувачення, складається враження, що перед тобою діти, а не грізні опери. Вони не пам’ятають дуже важливих речей. Навіщо їхали до Вахнія вдосвіта – не пам’ятають, хто давав наказ на виїзд оперативної групи, чи пояснювали права понятим – теж. Неначе пояснювали, але одна із них, запрошена до суду це заперечує. Хто запрошував понятих – не пам’ятають. Звісно, минув рік.

Найцікавіші питання – що робило стільки міліціонерів у квартирі підозрюваного?  Чому головне управління карного розшуку Києва відрядило Юрія Цимбала з колегою (кого саме, він не пам’ятає, навіщо йому таке пам’ятати) на допомогу Святошинському РВ ВС Києва?  Чим саме він мав допомагати слідчо-оперативній групі?   Чому ці двоє фактично рилися в особистих речах підозрюваного ще до приїзду слідчо-оперативної групи?

Я не можу знати, яким буде вирок суду. Але впевнений в одному – влада затягує процес. Мета – не засудити Олеся Вахнія, а просто «натиснути» на нього. Змусити замовкнути, сидіти тихо, не виявляти громадянської позиції. Працівники «Євролоту» поводять себе мляво, половина свідків на суд не з’явилася.  Прокуророві пора йти у відпустку…

Римляни казали: «Закон суворий, але це – закон». В середні віки закони були суворі, але  вони працювали. Теперішні закони надзвичайно демократичні, враховують сучасні реалії, але вони не працюють. Правоохоронні органи відверто служать владі.  Судді виносять вирок згідно телефонного права. І паркують машини представницького класу у арках, закриваючи виїзд усім іншим мешканцям двору. Ще й погрожують місцевим мешканцям. Верховний суд України захопив Кловський палац на Печерську, фактично виживши звідти музей історії Києва. Але навіть у таких умовах довести провину Олеся Вахнія у «пограбуванні» фірми «Євролот» буде непросто.

Дивує ще одна річ.  Майже усі соратники Вахнія забули про нього. На суд не ходить жоден нардеп, громадський активіст. Де усі ті, з ким Олесь починав боротьбу? Одні – в депутатах, інші – в тюрмах, дехто вже у кращому світі.  Нардеп від «Свободи» Ігор Мірошниченко нещодавно зняв один-єдиний пам’ятник Леніну в Охтирці, а Олесь Вахній – штук 20 по Київській області.  За тиждень в Охтирці знову маячить Ілліч…

Чому за розгром ігрових автоматів має відповідати лише Вахній?  Чому силові структури стільки уваги приділяють саме цій людині?  У нас що, мало справжніх злочинців – маніяків, садистів, догхантерів?  Хто насправді «кришує» ігровий бізнес України?

12 червня у Святошинському суді Києва, у приміщенні по вулиці Якуба Коласа, 27 А відбудеться чергове засідання. Суддя – Аліна Почупайло.

Валерій СЕРДЮК

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 10 июня 2013 г. в 9:30
и размещена в разделе Трибуна.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта