?> Заклик профспілок до розвитку соціального діалогу | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
25.03.2010, рубрика "Новини"

Міністр праці та соціальної політики Василь Надрага підтримав заклик профспілок до розвитку соціального діалогу

19 березня 2010

Міністр праці та соціальної політики Василь Надрага провів планову нараду в міністерстві, де поінформував керівництво міністерства про результати зустрічі Президента України Віктора Януковича з активом найбільших профспілкових організацій країни.


„Керівництво наших профспілкових організацій виступило з дуже збалансованою та сучасною позицією стосовно розвитку соціального діалогу, котрий, як ви знаєте є одним з пріоритетних напрямків роботи нашого міністерства”, — заявив міністр, звертаючись до учасників наради.

Міністр також роздав робочі доручення керівникам структурних підрозділів стосовно опрацювання інших важливих завдань, котрі прозвучали у виступі Президента України та пропозицій, що прозвучали у виступах голів профспілкових організацій. Зокрема проблем боротьби з бідністю, подолання проблеми дефіциту державного Пенсійного Фонду та державного бюджету України.

Серед інших важливих доручень Міністра були також: про ліквідацію різниці у пенсіях військовослужбовців, що звільнилися у запас до та після 1991 року та про сприяння якнайшвидшому прийняттю Верховною Радою спеціального закону про соціальний діалог.

http://www.mlsp.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=101432&cat_id=34928

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 25 марта 2010 г. в 3:53
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта