?> ЗАКОН УКРАЇНИ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.02.2005, рубрика "Наше право"

ЗАКОН УКРАЇНИ

від 13.01.2005 № 2343-IV

Про внесення зміни до статті 41 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Верховна Рада України  постановляє:

I. Пункт другий статті 41 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне  страхування" (1058-15 ) (Відомості  Верховної Ради України,  2003 р.,  № 49-51,  ст.  376) доповнити абзацом другим такого змісту:

"Для осіб, які у період до запровадження обмеження максимального розміру заробітної плати (доходу), з якої сплачувалися внески на державне соціальне страхування або збір  на обов'язкове  державне  пенсійне страхування,  отримували заробітну плату (дохід) за результатами роботи, термін  виконання  якої перевищував  календарний місяць,  до заробітної плати (доходу) для обчислення  пенсії  враховуються  суми виплат (доходу), які відповідно до законодавства, що  діяло раніше,  включалися і до заробітної плати, з якої обчислювалася пенсія відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення" ( 1788-12 ), і не перевищують 5,6 розміру середньої заробітної плати в Україні,  у розрахунку на кожний місяць виконання роботи. Перелік таких осіб, а також порядок  визначення  для  них  заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії встановлюється Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Встановити, що особи, пенсії яким призначено до набрання чинності  цим  Законом,  мають  право  на  перерахунок пенсій з урахуванням положень цього Закону.
3. Кабінету Міністрів України у місячний термін:
привести свої  нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і скасування  міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади прийнятих ними нормативно-правових актів, що не відповідають вимогам цього Закону.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 13 січня 2005 року
                       № 2343-IV 

Надруковано «ПЧ» № 2(14) лютий 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 5 февраля 2005 г. в 18:12
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта