?> Запит на отримання інформації | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.01.2013, рубрика "Наше право"

Все потребує своєї реконструкції

Поради Наталії Василівни Падалка для ЛНА на ЧАЄС інвалідів ЧАЄС в канун Різдва Христового…..

05 січня  2013 року

В продовж 26 років практично всі чорнобильці спостерігають  за усіма тими порушеннями, які відбуваються в їх житті стосовно нарахування ( перерахунку) пенсії. А скільки часу ще потрібно спостерігати поки у них відберуть їх права?

Надаю примірник  запиту на отримання інформації  до УПФУ , після отримання відповіді на  який , відкривається реальна перспектива для подання  адміністративного позову до судів України.

Начальнику Управління Пенсійного Фонду України

в ________________ районі  __________________області ,

код ЄДРПОУ______________  вул. __________, м. ___________ ,___________ області ,

поштовий індекс -________ спосіб зв’язку- ____________,E-mail-________________

Дані особи, яка подає даний запит на отримання інформації

__________________________________________________

__________________________________________________

ЗАПИТ

на отримання інформації

У відповідності із положенням  п.п. 2.1 «  Основних прав та обов’язків громадян у відносинах з органами пенсійного фонду України»  затверджених 26.08.2008 року Пенсійним фондом України ,при одержанні  необхідної інформації про своє пенсійне забезпечення ,я( Вказати ПІБ особи) , прошу надати письмову   відповідь на даний запит.

У відповідності  до положень ст.40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів ,що зобов’язані розглядати звернення і надати обґрунтовану відповідь у встановленому законом порядку.

Згідно до ст.2 Закону України  « Про доступ до публічної інформації», метою цього Закону України є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного громадянина України, на  доступ до публічної інформації.

Відповідно до ст.3 цього ж Закону мені ,( вказати П.І.Б. особи)  , право на доступ до публічної інформації гарантується :

1) Обов’язком розпорядником інформації надавати та оприлюднювати інформацію ,крім випадків ,передбачених законом,

6) юридичною відповідальністю за порушення законодавства про доступ до публічної інформації.

Так Постановами та рішеннями ___________ районного суду ________________області та_____________ апеляційного адміністративного суду у 2009-2011 роках задоволені мої адміністративні позови до Управління Пенсійного фонду України в ___________ районі ________________ області , дії якого визнані неправомірними і зобов’язано відповідно до ст.ст..50,54 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» і ст. 28 Закону України « Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» здійснити перерахунок та виплату державної та щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю.

Ухвалами  судів апеляційної інстанції апеляційні скарги Управління Пенсійного Фонду України в__________________ районі  ________________області на постанову та рішення ___________________ районного суду_____________області залишені без задоволення , а рішення суду першої інстанції – без змін.

У даному випадку мається на увазі Постанова Іменем України судді_________, _________________ районного суду ________________ області від _________ 2009 року №2-а-_______/09 та Постанова Іменем України Колегії суддів під головуванням судді_______________ ,_____________ апеляційного адміністративного суду  від ___________.2009 року №2-а-_______/09/2014 ,які вступили в законну силу .

Як слідує із довідки УПФУ у_____________районі _____________ області від ____________ 2012 року , яка підписана начальником відділу, із 01 Листопада 2011 року нарахування мені пенсії відбувається по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи інвалідам ІІ групи,ні про які нарахування мені пенсії за  рішеннями вищевказаних  судів мова взагалі не йдеться взагалі  у питанні нарахування та виплаті мені пенсії саме за рішеннями судів №2-а-_____/09________ районного суду ____________ області  від  _________ 2009 року та  №2-а-____/09/2014__________апеляційного адміністративного суду від ____________ 2009 року.

Відповідно до ст.1 та розділу ІІ Прикінцевих положень Закону України « Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» від 05 червня 2012 року №4901-VІ цей Закон встановлює гарантії держави щодо виконання судових рішень та виконавчих документів  , визначених Законом України « Про виконавче провадження», та особливості їх виконання.

Згідно до статті 14 Закону України « Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації  серед іншого зобов’язані :б) надавати достовірну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації.

У відповідності до ст.ст..19 та 20 згаданого вище Закону запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію , що знаходиться у його володінні.

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того , стосується ця інформація його особисто чи ні , без пояснення причин подання запиту.

Письмовий запит подається в довільній формі, що в даному випадку і здійснила ( ПІБ особи______________).

Розпорядник інформації Начальник УПФУ у __________________ районі___________________ області_____________( ПІБ) має надати письмову  відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.( у випадку із даним запитом від ( ПІБ особи--------- від __________ 2013 року до УПФУ у ___________ районі _________________ області відповідь повинна бути надана __________2013 року особисто  ( ПІБ особи___________ та її представнику за довіреністю)

Із урахуванням викладеного, керуючись ст.ст..3,19,20 Закону України « Про доступ до публічної інформації»,

ПРОШУ:

Надати інформацію про розмір грошової заборгованості пенсії Управління Пенсійного фонду України в                       району            області ,щодо мене ,  (ПІБ особи)    по виконанню вищевказаних рішень судів,а саме Постанови Іменем України  ______________ районного суду від ___________ 2009 року № 2-а-________/09 та Постанови Іменем України ________________ апеляційного  адміністративного суду від ___________ 2009 року №2-а-_______/09 /2014, якими зобов’язано , відповідно до ст.ст..50,54 Закону України « Про  статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» здійснити перерахунок та виплату державної і щомісячної додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров’ю, чітко  встановивши державну пенсію та додаткову пенсію із 22травня 2008 року у розмірі зазначеному у Постановах______________районного суду та _____________________ апеляційного адміністративного суду.

 • Одночасно звертаю Вашу увагу, що відповідно до  статті 23 Закону України « Про доступ до публічної інформації» рішення ,дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
 • Запитувач має право серед іншого оскаржити: 1) відмову в задоволенні запиту на інформацію, 2) відстрочку задоволення запиту на інформацію, 3) ненадання відповіді на запит на інформацію, 4) надання недостовірної або неповної інформації, 5) несвоєчасне надання інформації, 7) інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації ,що порушили законні права та інтереси запитувача.
 • Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
 • Прошу надати відповідь мені особисто та моєму представнику за нотаріально складеною довіреністю, яка додається до даного запиту.
 • Вище зазначені Постанова Іменем України судді ___________,___________районного суду _____________ області від ________.2009 року №2-а-_________/09 та Постанова Іменем України Колегії суддів під головуванням судді ___________, ___________ апеляційного адміністративного суду від __________2009 року №2-а-_____/2014 представником _______________ до Начальника УПФУ у _______________ районі _________________ області в додатках до цього запиту  не надаються, у зв’язку  із реальною обставиною знаходження та прошитих  до матеріалів пенсійної справи №________   ( ПІБ особи)  в УПФУ у ___________ районі _______________ області, саме  примірників цих судових рішень.

____ січня 2013 року

Прізвище, імя, по-батькові особи - /                                          /.

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 5 января 2013 г. в 22:48
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Запит на отримання інформації" Один комментарий

 1. Борис Ткачук сказал(а):

  Шановна Наталіє Василівно !
  Щиро вітаю та підтримую Вашу ініціативу стосовно забезпечення чорнобильців процедурними документами. Пропоную Вашій увазі завершену технологію отримання довідки про розмір призначеної та фактично отриманої пенсії:
  http://www.humanrighttechnologies.kiev.ua ( новини )

  З повагою, Борис Ткачук

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта