?> Зарплати і пенсії піднімуть 1 липня | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
24.03.2010, рубрика "Дайджест, Новини"

Зарплати і пенсії піднімуть 1 липня

19.03.2010

Новий уряд виконає закон про підвищення соцстандартів в Україні. Про це журналістам повідомив прес-секретар прем’єр-міністра Миколи Азарова Віталій Лук’яненко. За його словами, мінімальна пенсія з 1 липня підвищиться з 573 грн до 709 грн, а мінімальна зарплата – з 744 грн до 888 грн.

Прес-секретар глави уряду нагадав, що відповідно до закону про підвищення соцстандартів, з 1 січня 2010 року мінімальна зарплата в Україні повинна збільшитися з 744 грн до 869 грн, а мінімальна пенсія – з 573 грн до 695 грн. "Проте Кабмін Тимошенко проігнорував вимоги закону", - підкреслив Лук’яненко.

Разом з тим, за його словами, новий уряд відшкодує недоплати до кінця 2010 року. Тим не менше, передбачене законом з 1 квітня нове підвищення мінімальної зарплати до 884 грн неможливо технічно, оскільки бюджет буде готовий не раніше 11 квітня. Тому з 1 липня мінімальну зарплату піднімуть одразу з 744 грн до 888 грн, пенсію – з 573 грн до 709 грн, а доплати за минулі місяці поступово видадуть до грудня.

Варто зазначити, що 15 березня віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко заявляв, що заради порятунку української економіки уряд буде змушений вдатися до низки непопулярних заходів, зокрема урізати низку пільг та соціальних стандартів. Тігіпко сказав, що "ми наплодили безліч соціальних стандартів, але економіку не можна обдурити". За його словами, Україна може собі "дозволити тільки ті соціальні виплати, які закладені в бюджеті".

TCH

http://tsn.ua/groshi/zarplati-i-pensiyi-pidnimut-1-lipnya.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 24 марта 2010 г. в 6:20
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Зарплати і пенсії піднімуть 1 липня" Один комментарий

  1. Вячеслав Мазуренко сказал(а):

    Слабо вериться в чудо новой власти  в вопросах повышения благосостояние своего народа,особенно в отношении лидвидаторов ЧАЭС.ядерных аварий. Приятно слышать с уст Януковича.что он повысит зарплату и пенсию до уровня России.Вот только не сказал ..как это сделать и когда это будет?  Там  в России вопрос пенсии чернобыльцам и ликвидаторам других аварий решили ,а вот у нас решают годами  очередным навешиванием лапши на уши! Ох,какой у нас народ терплячий.Их травят,душат.. десятилетиями..а они живут и “радуются”..

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта