?> Заступник Міністра праці Костянтин Ващенко відвідає протягом трьох місяців “чорнобильські” організації країни | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
27.07.2010, рубрика "Новини"

Заступник Міністра праці Костянтин Ващенко відвідає протягом трьох місяців "чорнобильські" організації країни

18 червня 2010

Сьогодні відбулася зустріч заступника Міністра праці та соціальної політики України Костянтина Ващенка, директора Департаменту соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Олени Кравченко з президентом Всеукраїнської громадської організації „Союз Чорнобиль України” (далі - ВГОІ), членом  Консультативної Ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, при Мінпраці Юрієм Андреєвим. Як відомо, ця організація є найчисельнішою громадською організацією з числа тих, що опікуються проблемами „чорнобильців”: вона об’єднує 196 тисяч осіб.

Під час зустрічі обговорювалися питання фінансування чорнобильських програм у 2010 році; оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; вдосконалення законодавства в сфері соціального захисту постраждалого населення; пенсійного забезпечення  інвалідів, інвалідність яких пов’язана  з Чорнобильською катастрофою.

Президент ВГОІ „Союз Чорнобиль України” Юрій Андреєв особливо загострив увагу представників Міністерства на необхідності запровадження ефективних та прозорих форм державної підтримки громадських організацій інвалідів та вдосконалення механізму розподілу бюджетних коштів громадським організаціям інвалідів.

Зі свого боку, заступник Міністра наголосив, що відкритість у стосунках з громадськістю та тісний контакт у роботі з громадськими організаціями, зокрема, й „чорнобильськими”, є  непорушним принципом діяльності Мінпраці. „Ми маємо домогтися максимальної ефективності від наших спільних зусиль у розв’язанні наявних нагальних проблем, а тому наша взаємодія має бути постійною”, - сказав Костянтин Ващенко. Він, зокрема, також поінформував, що протягом трьох місяців має намір відвідати „чорнобильські” організації в Україні.

За результатами зустрічі прийнято рішення про те, що протягом року буде проведено спільну нараду щодо розгляду питання вдосконалення механізму розподілу бюджетних коштів громадським організаціям інвалідів.

Всього станом на 1 січня 2010 року на обліку в регіональних органах праці та соціального захисту населення перебувало майже 2 млн. 300 тис. осіб, постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Офіційний сайт Мінпраці та соціальної політики


Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 27 июля 2010 г. в 9:15
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта