?> Заява Асамблеї та Вільного простору | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
16.11.2011, рубрика "Соціальне партнерство"

Спільна заява Координаційної ради Асамблеї малого та середнього бізнесу України та ради громадського руху «Вільний простір»

11 листопада поточного року в Києві відбувся Громадянський Конституційний конгрес, учасниками якого стали 353 особи, включно з представниками преси та зарубіжними гостями. Активну участь в організації та проведенні роботи Конгресу взяли представники Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу та громадського руху «Вільний простір».

Вважаємо, що конституційний процес є надзвичайно важливим з огляду на очевидність узурпації влади народу в Україні діючою владою та системні порушення діючої Конституції усіма гілками влади без виключення при повній деградації правоохоронних органів та судової системи.

Ми взяли участь у зазначеному конгресі виключно з позиції захисту положень діючої Конституції України. На пропозицію наших представників було прийнято у Декларації Громадянського Конституційного Конгресу наступне формулювання:

Проголошуємо про початок процедури скликання Зборів з відновлення Конституційного ладу, як органу установчої влади, з метою відміни законодавчих актів України, прийнятих з порушенням чинної Конституції, приведення виборчого законодавства у відповідність з чинною Конституцією та розробки пропозицій щодо внесення змін до чинної Конституції України,

яке знайшло абсолютну підтримку в учасників Конгресу та було прийнято в процесі голосування.

Таким чином, Конгрес висловився на захист прийнятої, але не діючої Конституції України.

Хочемо наголосити, що будь – які інші формулювання щодо скликання Конституційних зборів чи Конституційної Асамблеї з метою прийняття нової конституції чи внесення змін до діючої не були проголосовані на Конгресі.

Вважаємо, що захист Конституції України 1996 року від будь - яких посягань є основним завданням усіх свідомо мислячих громадян України.

15.11.2011

http://pidpr.com/news/pro_naslidki_nevikonannja_ultimatumu/2011-04-27-152

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 16 ноября 2011 г. в 6:34
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Заява Асамблеї та Вільного простору" Один комментарий

  1. троеу сказал(а):

    Вже всьому народу стало зрозуміло, що конституція, закони, суди, прокуратура і т.д. ця влада створила тільки для себе, а народу залишила диктатуру одного хама “гаранта”!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта