?> Заява Івано-Франківської обласної організації “Спілка Чорнобиль” | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
20.02.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Заява Івано-Франківської обласної організації "Спілка Чорнобиль"

На випади так званого Івано-Франківського обласного об"єднання ветеранів Чорнобиля Івано-Франківська обласна організація " спілка Чорнобиль" повідомляє наступне.

На протязі останніх чотирьох років наша організація постійно стояла , стоїть і буде стояти на сторожі чорнобильців Прикарпаття. приймаючи активну участь у всеукраїнських заходах по боротьбі за наші права.

Застосовувала найрізноманітніші заходи в цій боротьбі.починаючи з пікетування Вищого Адміністративного суду в столиці нашої держави і закінчуючи домагання виконання судових рішень на місцях.

Більше восьми років назад ми вийшли з Всеукраїнської громадської організації " Союз Чорнобиль України" , яку очолює Юрій Андреєв. і в той же час теперішні керівники Всеукраїнського об"єднання ветеранів Чорнобиля залишалися в ньому до недавнього часу.

Ми це робимо не на догоду певним політичним силам , певним кланам, а для кожного рядового чорнобильця.

На протязі останннього часу в області створено обласну організацію Всеукраїнського об"єднання ветеранів Чорнобиля , як видно з іхніх початкових дій, для того, щоб дистредитувати нашу організацію, доказати суспільству про те, що ми співпрацюємо з владою і не боремося за права чорнобильців.

Так, дійсно. ми підписали меморандум про співпрацю з обласною державною адміністрацією для того, щоб можна було спільно вирішувати багато питань.Ми бачимо, що в нашій області немає переслідувань активістів - чорнобильців. обласна рада та обласна адміністрація звернулися з заявами до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету міністрів України з тим, щоб виконувалися рішення судів, на місцях ми вирішуємо ряд питань, які залежать від місцевої влади.

Звичайно, що є багато питань, які потрібно вирішувати, в роботі обласних структур

які ми будемо спільно вирішувати, а те , що стосується невиконання рішень судів, втручання кабінету Міністрів украхїни у роботу судової гілки влади ми ніколи не схвалимо . а будемо проти подібних дій виступати всіма дозволеними Конституцією методами.

Ми закликаємо так зване керівництво вищеназваної організації припинити наступ та дискредитацію нашої організації, бо це не додає авторитету чорнобильському руху ні Прикарпаття. ні на теренах України в цілому.

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 20 февраля 2012 г. в 19:51
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Заява Івано-Франківської обласної організації “Спілка Чорнобиль”" 10 комментариев

 1. Ваня Івано-Франкфівськ сказал(а):

  Прошу. Вас показати невідомий за текстом меморандум який Ви підписали від імені Чорнобильців.

 2. василь львів сказал(а):

  завтра до львова приїздить пані королевська . яку готують замість тимошенко. а вона співпрацює з проскуріним. що повинен іти по мажоритарці. а після влитися в фракцію регіонів. проскуріну спеціально зробили прекрасний імідж постраждалого від сьогоднішньої влади. щоб він став депутатом.тепер про громадську організацію. яку очолює проскурін. він приймає до неї відданих людей. вірніше. керувати організацією. мені відомо . що на івано-франківщині очолив організацію чоловік. який ні одного кроку не зробив. щоб допомогти чорнобильцям.проскурін дальше продовжує ділити чорнобильський рух.

 3. Євгений . киев сказал(а):

  Да на митинге в киеве дураку біьло понятно . что идет очередной розиграш чернобильцев когда королевская вместе с проскуриним его проводили.не поддавайтесь на провокацию.

 4. степан івано-франківськ сказал(а):

  Була дуже потужна організація чорнобильців на Прикарпатті. до якої входили і входять письменники Микола Симчич. Нестор Мартинець, Василь Нощенко. Андрій Білик. помічник депутата Верховної Ради А.Гриценка Микола Ладовський, бійці Мирон Попадюк, Микола Соколов, Микола Порохнавець, керівники районних організацій з Косова. Долини, Рожнятова і т.д.Вона дальше продовжує існувати.
  Але будівельнику Боднарчуку . водію Грабовецькому , підприємцю Литовцю захотілося керувати. а вірніше. заробити грошей.ото вони і створили організацію.При чім, не для боротьби за свої права. а боротися з героями, які відвоювали їм пенсії.Як вам не соромно, лже – лідери.

 5. Ваня Івано-Франкфівськ сказал(а):

  @ степан івано-франківськ:

  Степане подивіться
  http://1043.com.ua/videonovyny-kanalu-24/84753-miscevi-chornobylci-ne-dovirjajut-oficijnym-spilkam
  та переконайтесь що організацію створили не три чоловіки а понад 150чол.

 6. гість сказал(а):

  Майже всім харківянам відомо, що проскурін це другий андрєєв, це ВОВЧара у шкурі вівці, яка переслідує виключно свої “шкурні” інтереси і вносить розкол у чорнобильський рух України. Він нічого не робить для чорнобильців, окрім своєї підготовки до виборів у депутати Верховної Ради від БЮТу.

 7. Боднарчук Михайло - (будівельник) сказал(а):

  Відповідь Степанові на його коментар
  Новітні Сусаніни і бідні Чорнобильці, або продовження вішання лапші на вуха.
  Прочитавши твій коментар мені стало бридко захотілось вимити руки з милом. Слідуючий раз як будеш писати вказуй не лише своє ім’я а ще й фамілію та професію. В твоєму коментарі написано, що ти герой, який же ти герой коли пишеш анонімки.
  Будемо тебе вважати анонімним героєм, а якщо хоч бути дійсно героєм, ПРИЗНАЧАЮ ТОБІ ЗУСТРІЧ 25 ЛЮТОГО О 14.00 БІЛЯ МАГАЗИНУ АРСЕН вул.Миколайчука, 2, щоб я міг подивитись у твої геройські очі та об’яснити тобі ситуацію, тому що цей коментар ти писав піддиктовку пана Миколи. Якщо не прийдеш то я буду вважати тебе не героєм а боягузом. Можеш взяти з собою і пана Миколу для підмоги. Не бійся я прийду сам. Як ти правильно підмітив у свому коментарі що була дуже потужна організація, но її не я та Грабовецький розвалили, її розвалили самі керівники 31 жовтня 2011 року в 9.35 підписавши меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Івано-Франківською ОДА та Спілкою Чорнобиль.
  Цим меморандумом нас продали всіх оптом. Тому, що не можна одночасно з владою боротись та співпрацювати – це шизофринія. Ти правильно підмітив що спілка у вас існує – не бореться а існує. Де ти був шановний “герою” коли Чорнобильці в Харкові, Донецьку, Луганську, Києві, Львові боролись за наші права, мерзли на морозі, а ти напевно грівся під спідницею в жінки разом з своїми керівниками. Написавши і наголосивши у свому коментарі, що я будівельник ти хотів мене напевно образити. Так я бувший будівельник і пишаюсь цим. Ти пишеш що ми створюємо організацію, щоб заробити гроші. Після вашої “безплатної геройської” боротьби я думаю в людей не залишилось грошей. Я чотири роки боровся за наші права безплатно. Якщо в тебе є якісь факти, що я в когось взяв гроші, буду радий зустрітись з тобою в прокуратурі.
  А тепер трохи про вашу героїчну боротьбу.
  Коли в Києві проходили мітинги я сам обдзвонював людей щоб їхали на київ, після мене всілякі ваші шістьорки обдзвонювали людей щоб не їхали. Так само було і з мітингами. Зранку збирали людей а після обіду обдзвонювали щоб не їхали. Ви ввели людей в блуд. О це і є ваша боротьба, але не з владою а з Чорнобильцями.
  Тому я не даремно написав на початку про Сусаніна, як він завів поляків в болото так і ваші керівники завели Чорнобильців. А зараз розповсюджуєте серед людей слух, що не потрібно звертатись в Європейський суд, тому що в квітні виплатять пенсії. Давай порахуємо, пенсії перестали платити в листопаді, квітень шостий місяць, після квітня люди втрачають строк подачі заяв в Європейський суд. Тому, ще раз питаю, хто ти наш героїчний степане і на кого працюєш?
  Не запізнюйся на зустріч у суботу.
  Не письменник не герой, а просто колишній будівельник Боднарчук М.В.

  P.S. Не будіть лихо, поки воно спить тихо.

 8. Марія Снятин сказал(а):

  На фотографії дійсно в залі знаходиться багато людей. Нас зі Снятина приїхало майже 30 чоловік, а ле ми не знали , чого їхали.Нам сказали приїхати і все.Коли ми дізналися . в чім справа , то поїхали додому.
  Я ще не бачила. щоб людину ніхто не знав і одразу вибрали керівником обласної організації.Це, як видно, дійсно передвиборна боротьба розпочалася і вдарили одразу по чорнобильцях, чий рух був досить потужний.Однак. ми голосувати знаємо за кого.Провокація не пройде.

 9. Боднарчук Михайло - (будівельник) сказал(а):

  Героїчний наш Степане, куди ти подівся. Я ж тобі призначав зустріч біля арсену в 14.00.
  Чи ти ще з під жінчиної спідниці не виліз, чи тобі гумка від трусів замоталась на шиї і ти не прийшов. О такий ти герой. Ще минулого разу я знав, що ніякого степана не має, що під цим іменем скривається інша людина і знав хто, но я привик доводити справу до кінця. Тепер не зустрівшись з степаном і померзнувши годину біля арсену я переконався хто це, на всі 100%. Багато людей дзвонить мені і називають нашого доблісного письменника Симчича. Я не вірив що пан Микола опуститься до того, що під чужим іменем буде писати пасквілі в інтернеті, якось не по геройськи виходить, ну та Бог зним, зла на нього я не тримаю, але хотів би задати кілька запитань, щоб у нього розвіявся туман у голові.
  Сучасні вчені доказують, що в людини після 50 років всихається мозок, тому я прошу Вас, так як ви вже старший чоловік, включайте все що ше залишилось і постарайтесь дати мені не лише точні але й правдиві відповіді.
  1. підписуючи той чортів меморандум, чи ви його читали, тому що я прочитав його і не знайшов ніодного слова про наші пенсії. В кожному пункті ви про щось клянчите у влади, а конкретного нічого, хоч 4 роки,що ми ходили по судах говорили тільки про пенсії – це головне що нас болить.
  2. в 2 пункті ви берете на себе зобов’язання: за для зниження соц. напруги серед громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи провести інформаційно роз’яснювальну роботу щодо положень цього меморандуму, а також меморандому між КМУ і ВГО “Союз Чорнобиль України”. Я вам не завидую! Хоч ви мали таку можливість об’яснити людям це на зборах, куди ми вас запрошували а ви не прийшли, бо у вас машини не заводились. Повикидайте свої іномарки і купіть собі жигулі як у мене, заводиться з першого разу.
  3. Щось я не дуже розумію. може тому що мені теж вже за 50 років і в мене почав всихатись мозок, тому прошу мені пояснити. Яке відношення ви маєте до того меморандуму, що підписав Андреев. Ви що вже помирильсь з ним та Кайдашами І разом з ними працюєте на владу, тоді це людям треба пояснити а не ховатись від них. На зборах були усі наші Чорнобильці, які 4 роки ходили разом з нами, мерзли на холоді, перегріваючись на сонці пікетуючи владу. Морози вже пройшли, тому слідуючий раз як будем робити збори приходьте. люди дуже хочуть Вас бачити, у них назбиралось багато запитань. Я обіцяю що буту до вас дзвонити персонально.
  4. Поясніть чому коли я дзвонив до людей щоб їхали на київ, ваші шистьорки після мене обдзвонювали людей щоб не їхали.
  5. Чому не було ніодного мітингу на підтримку Харківян Донеччан Львівян та ін.
  6. Чи не здається вам пане Микола що просячи у влади грошей на фінансування вашої книги, і підписавши цей меморандум Ви перекреслили всі наші ходіння 4 роки по владних кабінетах, і всю вашу героїчну боротьбу.
  Тепер що будете наново тягати людей по судах, яким кінця краю не видно.
  7. Я хочу вас попросити, якщо ви хоть слово у своїй книжці згадали про мене – викрисліть, тому що я не достойний бути з вашими героями, та й мені встидно що ви такі герої. письменники – а я простий дурнй будівельник.
  8. Чи скликали ви збори і радились з людми коли підписували меморандум, і скільки людей проголосувало за підписання.
  9. чи обіцяла ОДА вам якісь особисті вигоди, чи тільки фінансування книги.
  10. особисте : чи виграли ви вже суди чи получаєте нормальну пенсію чи дальше ходите кругами і людей за собою водите.
  11. запитання від усіх : де наші пенсії дорогі наші герої які ви нам відвоювали.
  Відповідь: Як сказав мені один знайомий суддя “ми зробили для вас усе що могли а ви зі своїми героїчними керівниками усе просрали”. І ви пане Миколо праві на 100% коли запитуєте чи нам не соромно, нам навіть дуже соромно тому я Вас і прошу ще раз не згадуйте мене в своїй книзі, я не хочу щоб люди моєю фамілією печі розпалювали. А на рахунок лже-лідерів, то вибачте приходьте на збори, подивіться всім в очі а вони вже скажуть хто з нас лже лідери. Я вам обіцяю що запропоную людям проголусувати це питання за кожного персонально. Лиш візьміть собі щось від серця тому що на останніх зборах я почув про всіх вас погані слова, хоч я сам мовчав і Грабовецький мовчав І Лиовець про Вас нічого поганого не говорив, просто людей прорвало, їм на доїло що 4 роки ви їх маєте за дурнів.
  Буду закінчувати, і так забагато написав, переживаю за вас щоб не всохло те що лишилось.

  P.S. Як бачите з вашою допомогою я вже починаю писати, може і сам стану письменником, якщо до того часу в мене мозги не всохнуться. А якщо всохнуться буду писати пасквілі в інтернеті. Якщо щось не грамотно написав не судіть – строго – я ж не письменник.
  З повагою будівельник Боднарчук Михайло Васильович

 10. михайло болехів сказал(а):

  Пане Михайле . ви переплутали святе з грішним.По – перше, з яких пір обласна адміністрація вирішує чи виплачувати пенсії чорнобильцям за рішеннями судів. чи ні…По – друге, меморандум просто прийнято для того, щоб було легше вирішувати деякі питання на місцевому рівні.По – третє, Україна сміється. що ви створили організацію на противагу діючим спілкам.Тобто, не воювати та боротися за свої права проти влади , не для того, щоб долучитися до боротьби.Та й хто долучиться, коли ми знаємо , на кого можна покластися , а на кого – ні.
  Ви дуже хороша людина, Ви – один з тих, хто розпочинав боротьбу на Прикарпатті за свої права разом з Нестором Мартинцем, Василем Атаманчуком, коли він тут мешкав.Петром Грабовецьким, віктором Мацком, Миколою Симчичим, Мироном Попадюком та іншими.Це ніхто не має права забирати у Вас.Крім того, історія писатиметься для нащадків.Ви заслужили . щоб про Вас писали і ще писатимуть.Просто. дивно. що пов”язало вас та Литовця. який нічого взагалі не зробив для чорнобильського руху на прикарпатті. Більше того, Ви побачите, що ця людина не буде допомагатьи індивідуально нікому.А коли побачить . що не матиме нічого з цього, змиється звідси, і так воно буде.
  Є різні методи і стратегія боротьби за свої права.Чорнобильські закони тільки тоді будуть діяти. коли запрацює Конституція, коли держава стане правовою, а окремо чорнобильський закон не діятиме.Дуже потужні люди при владі. вони практично нікого не бояться.Коли афганці піднялися, то трохи захиталася міцність. а після почали піарити Просруріна.До речі. останній зробив багато для послаблення чорнобильського руху на Івано-Франківщині . і шкода. що Ви в цьому допомогли йому.Проскуріна готують на депутата Верховної Ради, який буде черговою “тушкою.
  Я давно спостерігаю за чорнобильським рухом.Держава працює на те. щоб цей рух ослабити.Не давайтеся на провокації. З повагою Михайло.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта