?> ЗАЯВА Івано-Франківського обласного громадського об’єднання« ПРИКАРПАТБАТ ЧОРНОБИЛЬ» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
25.09.2011, рубрика "Наше право, Підрозділ № 6033"

ЗАЯВА Івано-Франківського обласного громадського об'єднання« ПРИКАРПАТБАТ ЧОРНОБИЛЬ»

Івано-Франківське обласне громадське об'єднання

«ПРИКАРПАТБАТ ЧОРНОБИЛЬ»

ЗАЯВА

Колишні воїни Івано-Франківського протипожежного батальйону (в/ч 6033 ), які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у складі 25-ої бригади Міністерства оборони Союзу РСР у липні – серпні 1986 року підтримують мирні масові акції, розпочаті афганцями та чорнобильцями 20 вересня під стінами Верховної Ради України, а нині поширені на Донецьк, Харків, Луганськ, Рівне, Торез, Краматорськ, Львів, Кременчук та інші міста. Ми заявляємо, що також готові вийти під стіни Івано-Франківської облдержадміністрації з вимогами до влади призупинити антиконституційний наступ на наші права.

Вважаємо правильним рішення переговірників, що відстоюють права потерпілих від зухвалого наступу Кабінету міністрів та Верховної Ради на наші права та відмови держави виконувати Конституційні гарантії тим, хто виконував її накази, про можливість перемовин лише після відкликання олігархатом на чолі з Азаровим підступного і злодійкуватого законопроекту під номером 9127. Ми солідарні з пропозицією щодо перереєстрації чорнобильців та розмежування між ліквідаторами та потерпілими. Високоморальне звання ліквідатора належить виключно тим, хто його заробив жертовно самовідданою працею на майданчику ЧАЕС, споруджував «Саркофаг» та очищав чорнобильську зону від смертельної радіації.

Закликаємо своїх переговірників невідкладно залучити до перемовин керівництво Верховної Ради, яке заохочує кнопкодавів в останні роки приймати антиконституційні закони у сфері соціального захисту потерпілих. Жодного компромісу не може бути щодо судових рішень на підтвердження норм статей 48,49,50,51,52 та 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи» про пенсійне забезпечення, оздоровлення та компенсаційних виплат.

Прийнято за наполяганням членів громадського обєднання «Прикарпатбат Чорнобиль» його радою 26 вересня 2011 року.

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 25 сентября 2011 г. в 7:55
и размещена в разделе Наше право, Підрозділ № 6033.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта