?> Заява Народної Ради України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.11.2011, рубрика "Соціальне партнерство"

Заява Народної Ради України

щодо вбивства 27 листопада учасника голодування у Донецьку

Користуючись своїм конституційним правом проведення акцій протесту, вимагаючи приведення урядових рішень у відповідність до Конституції України, інваліди – чорнобильці, виснажені безрезультатною судовою тяганиною, проводили на знак протесту голодування у Донецьку. Їх підтримали десятки громадських організацій всієї України.

Сьогодні ж обласне керівництво Донецької області за потурання з Києва вчинило черговий злочин – намет протестуючих був у буквальному сенсі затоптаний разом з людиною – інвалідом працівниками міліції та інших спецслужб. Загинув один з дітей війни шахтар Конопльов Геннадій Іванович.

Ми покладаємо всю відповідальність за скоєний злочин, що спричинив загибель людини, на Президента України Януковича В.Ф., голову Донецької облдержадміністрації Шишацького А.В., начальника Донецького обласного управління міліції Дубовика В.Б.! Вимагаємо негайної відставки Шишацького А.В. та Дубовика В.Б.

Звертаємося до усіх людей доброї волі. Сьогодні страшне горе прийшло в одну сім`ю, завтра - може прийти в вашу. Влада, що вбиває людей, не заслуговує на існування!

Ми закликаємо 29 листопада прийняти участь у протестній акції в Донецьку, а також до проведення акцій солідарності у кожному регіоні України в цей день.

Наші спільні дії сьогодні – це майбутнє наших дітей!

http://pidpr.com/

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 28 ноября 2011 г. в 0:54
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Заява Народної Ради України" Один комментарий

  1. Татьяна Ивановна сказал(а):

    Нужно требовать эфирное время, чтобы разъяснять народу, что именно произошло. Власть сводит между собой людей. Власть – это кучка преступников и воров, которые хотят чисто экономическим вопросам придать политическую окраску.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта