?> Заява в ПФУ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.12.2012, рубрика "Наше право"

Надаю  3-й  зразок  рекомендованої письмової заяви від інваліда ЧАЄС до УПФУ , який бажано подати в 2012 році. Після отримання письмової відповіді кожний заявник буде мати реальну можливість визначитися для себе особисто яким чином йому потрібно діяти після ознайомлення із імперативом тексту цієї відповіді . Наталія Василівна Падалка

Начальнику управління Пенсійного фонду України  в                     районі               області

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххх,  e-mail: не має, інваліда ІІ групи ЧАЕС та війни

ЗАЯВА

З листопада 2011 року управління Пенсійного фонду України  в районі                області (надалі – УПФ) припинило виконувати постанови судів, які набрали законної сили, і визначили розмір моїх пенсій, як інваліда ЧАЕС та війни 2-ої групи і почало сплачувати ці пенсії в мінімальному розмірі, передбаченому Постановами Кабінету Міністрів України, як соціальний захист для постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Таким чином УПФ ревізувало як правовідносини, які склалися у мене з державою Україна в сфері призначення та виплати належних мені пенсій як інваліду внаслідок професійного захворювання викликаного іонізуючою радіацією, так і міжнародні зобов’язання взяті на себе державою.

Я неодноразово особисто звертався до УПФ з приводу неправомірності віднесення мене до категорії осіб, які мають право тільки на соціальні виплати, але весь час чую одні обіцянки про приведення виплачуваних мені пенсій з 1.11.2011 року до рівня визначеного судами. Сплачувані мені станом на сьогодення УПФ пенсії не покривають моїх розходів навіть на ліки, не кажучи вже про якісне харчування та компенсацію за вимушену втрату працездатності, понівечене життя, вину за що держава Україна, і УПФ в тому числі як виконавчій орган державної влади, взяла на себе в повному обсязі.

Мені платять мінімум пенсій тільки на підставі того, що я виконував охоронні, будівельно-монтажні роботи в зоні аварії на ЧАЕС в 1987 році в якості військовозобов’язаного, призваного до лав Радянської Армії, виходячи з розміру довольствія рядового строкової служби, що є протиправним, так як я в зоні аварії не ніс караульну службу, а працював охоронником, будівельником-монтажником вищої категорії на роботах з шкідливими умовами праці, пов'язаними з ризиком опромінення  іонізуючою радіацією.

Той факт, що держава не сплатила належну мені заробітну плату за реально виконану роботу в зоні аварії в 1987 році, не має ніякого значення при розрахунку належних мені пенсій як інваліду по професійному захворюванню, викликаному іонізуючою радіацією, так як Україна з 1961 року прийняла на себе зобов’язання заробітною платою рахувати «будь-яку винагороду або заробіток,  які можуть бути обчислені в грошах, і встановлені угодою або національним законодавством, що їх роботодавець повинен заплатити,  на підставі письмового або усного договору про наймання послуг, працівникові за працю, яку виконано, чи має бути виконано, або за послуги,  котрі надано, чи має бути надано (ст.. 1 Конвенції про захист заробітної плати, документ 993_146 бази ВР України, чинний, поточна редакція, ратифіковано Президією  Верховної  Ради  Української  РСР  30 червня 1961 року).

Статтею 2 цієї конвенції передбачено, що: «Ця   Конвенція   застосовується   до   всіх   осіб, яким виплачується або повинна виплачуватись заробітна плата».

Також потрібно, якщо вже розраховувати фактичну шкоду, визначену законодавством УРСР в 1987 році, прийняти до уваги, що військова служба не передбачала поділу на роботу та відпочинок – я фактично працював всі 24 години на добу під час мого находження в зоні аварії на ЧАЕС.

Також пропоную врахувати, що оплата праці, доведена до середнього, для потреб розрахунку належних мені до сплати пенсій, повинна вираховуватися з максимального розрахунку 3 зони безпеки, як це передбачено діючим на той час КЗПП УРСР.

З урахуванням всього вищевикладеного,

ПРОПОНУЮ:

Привести розрахунок і виплату належних мені пенсій як особі, яка отримала професійне захворювання, інвалідність, викликані іонізуючою радіацією, в відповідність правовідносинам, які склалися в 1987 році, під час моєї праці на ліквідації аварії на ЧАЕС.

Дата                    Підпис   /                                                                           /.

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 23 декабря 2012 г. в 13:02
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта