?> Заява в ПФУ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.12.2012, рубрика "Наше право"

Текст даної заяви складено Наталією Василівною Падалка  та наданий до публікації на сайтах ,пов’язаних із Чорнобильською тематикою.

Бажаю всім ЛНА на ЧАЄС, інвалідам ЧАЄС, терпіння, здоров’я, благополуччя, у відстоюванні своїх прав  та інтересів. Н.В. Падалка на сторінках даного сайту надасть в режимі електронного зв’язку письмові відповіді на всі без винятку питання , які будуть виникати у заявників при поданні рекомендованого примірника заяви до УПФУ . Із Новим роком!  Наталія Падалка

Керівнику Управління Пенсійного фонду України

в Оболонському районі м. Києва

(вул. Озерна, 26-А, м. Київ, 04209)

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

тел. хххххххххххххххххх; E-mail: хххххххххххххххххх

інваліда ІІ гр. ЧАЕС

ЗАЯВА

З листопада 2011 року управління Пенсійного фонду України  в Оболонському районі м. Києва (надалі – УПФ) припинило виконувати постанови судів, які набрали законної сили, і визначили розмір моїх пенсій, як інваліда ЧАЕС 2-ої групи і почало сплачувати ці пенсії в мінімальному розмірі, передбаченому Постановами Кабінету Міністрів України, як соціальний захист для постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Таким чином УПФ ревізувало як правовідносини, які склалися у мене з державою Україна в сфері призначення та виплати належних мені пенсій як інваліду внаслідок професійного захворювання викликаного іонізуючою радіацією, так і міжнародні зобов’язання взяті на себе державою.

Я неодноразово особисто звертався до УПФ з приводу неправомірності віднесення мене до категорії осіб, які мають право тільки на соціальні виплати, але весь час чую одні обіцянки про приведення виплачуваних мені пенсій з 01.11.2011 року до рівня визначеного судами. Сплачувані мені станом на сьогодення УПФ пенсії не покривають моїх розходів навіть на ліки, не кажучи вже про якісне харчування та компенсацію за вимушену втрату працездатності, понівечене життя, вину за що держава Україна, і УПФ в тому числі як виконавчій орган державної влади, взяла на себе в повному обсязі.

Мені платять мінімум пенсій тільки на підставі того, що я виконував спеціальні роботи в зоні аварії на ЧАЕС в квітні – травні 1986 року в якості прикомандированого, відправленого в службове відрядження, виходячи з розміру моєї збереженої заробітної плати на підприємстві, що є протиправним, так як я в зоні аварії працював водієм не в звичайних умовах праці, а на роботах з шкідливими умовами праці, пов'язаними з ризиком опромінення  іонізуючою радіацією..

Той факт, що держава не сплатила належну мені заробітну плату за реально виконану роботу в зоні аварії в 1986 році, не має ніякого значення при розрахунку належних мені пенсій як інваліду по професійному захворюванню, викликаному іонізуючою радіацією, так як Україна з 1961 року прийняла на себе зобов’язання заробітною платою рахувати «будь-яку винагороду або заробіток,  які можуть бути обчислені в грошах, і встановлені угодою або національним законодавством, що їх роботодавець повинен заплатити,  на підставі письмового або усного договору про наймання послуг, працівникові за працю, яку виконано, чи має бути виконано, або за послуги,  котрі надано, чи має бути надано (ст.. 1 Конвенції про захист заробітної плати, документ 993_146 бази ВР України, чинний, поточна редакція, ратифіковано Президією  Верховної  Ради  Української  РСР  30 червня 1961 року).

Статтею 2 цієї конвенції передбачено, що: «Ця   Конвенція   застосовується   до   всіх   осіб, яким виплачується або повинна виплачуватись заробітна плата».

Також потрібно, якщо вже розраховувати фактичну шкоду, визначену законодавством УРСР в 1986 році, прийняти до уваги, що моя командировка не передбачали поділу на роботу та відпочинок – я фактично працював всі 24 години на добу під час мого находження в зоні аварії на ЧАЕС.

Також пропоную врахувати, що оплата праці, доведена до середнього, для потреб розрахунку належних мені до сплати пенсій, повинна вираховуватися з максимального розрахунку 3 зони безпеки, як це передбачено діючим на той час КЗПП УРСР.

З урахуванням всього вищевикладеного,

ПРОПОНУЮ:

Привести розрахунок і виплату належних мені пенсій як особі, яка отримала професійне захворювання, інвалідність, викликані іонізуючою радіацією, в відповідність правовідносинам, які склалися в 1986 році, під час моєї праці на ліквідації аварії  на ЧАЄС.

Дата                                                                            Підпис  /                                                           /.

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 23 декабря 2012 г. в 12:55
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Заява в ПФУ" 3 комментария

 1. Александр сказал(а):

  Уважаемая Наталья Васильевна.Очень нужные образцы заявлений.Но как правильно писать такое заявление солдатам срочной службы?

 2. Nail сказал(а):

  Уважаемая Наталья Юрьевна!
  Не заводите людей своими образцами заявлений и определений в глухой
  угол – ” постанови судів, які набрали законної сили, і визначили розмір моїх пенсій ” Суд не может насчитывать, определять и назначать размер пенсии, Суд лишь подтверждает ваше право на размер пенсии, определённый и установленный – ЗАКОНОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Блин спецы!!!

 3. Виктор сказал(а):

  @ Nail:
  Размеры пенсий определяют законы, а суды выносили решения на основании этих законов.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта