?> ЗАЯВА ВГОІ «Союз Чорнобиль України» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.09.2011, рубрика "Новини"

ЗАЯВА Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» з приводу ідеології та методик внесення розколу до Всеукраїнського чорнобильського руху

15 вересня 2011 року

№ 768

Безрезультатно для чорнобильців та провально для організаторів завершився так званий «форум представників громадських організацій учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щодо збереження існуючої нормативної бази соціального Закону України», що відбувся у Харкові 9 вересня поточного року.

Безперспективність зібрання стала зрозумілою як ініціаторам – представникам влади, так і виконавцю – голові Харківської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Віннику А.І.. коли він побачив у залі Харківського театру драми лише одного свого колегу – керівника Кіровоградської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Неділька О.М. (до речі, обидва керівники участі у протестній акції ВГОІ «Союз Чорнобиль України» 24 серпня 2011 року в Києві щодо збереження соціальних гарантій чорнобильців не брали!). Робота з представниками інших чорнобильських організацій завершилася без прийняття будь-яких документів.

Безславний кінець так званого Форуму організатори спробували виправити 12.09.11, розмістивши на комп’ютерному сайті «Я чорнобилець» анонімну «Резолюцію». Залишаючи поза увагою абсолютну недолугість та плагіат змісту, слід відзначити. Що згадана «Резолюція» не була навіть проголосована учасниками харківського зібрання.

Заднім числом, 13.09.11, з’явилася ще одна «резолюція», де зазначено, що вона «підписана керівниками 67 чорнобильських громадських організацій України». До речі, жодна з цих організацій не названа, прізвища їх керівників не наводяться. До цієї «резолюції» додався практично один абзац (цитується буквально: «Ми учасники форуму також зазначаємо, що всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» - це не єдина і не головна громадська чорнобильська організація України і ніхто із нас на давав право її Президенту Андреєву Ю.Б. одноосібно вирішувати наші долі».

Ситуація, що склалася, була розглянута, поряд з іншими питаннями 13.09.11 на розширеному засіданні Президії Центральної Ради ВГОІ «Союз Чорнобиль України» (до речі, до складу нашої організації входять понад тисячу чорнобильських організацій і, насправді, з усієї України!). За підсумками обговорення, прийнято рішення звернутися до чорнобильців та громадськості України з наступною заявою.

Рішуче відмежовуючись від подібних дій, ВГОІ «Союз Чорнобиль України» звертає увагу чорнобильської громади на те, що подібні акції дозволяють владі вносити розкол у наші лави та проводити антинародну політику. Досить згадати, що саме підставою для вотування В. Ющенком законопроекту 2005 року Валерія Кальченка, який вже пройшов через парламент, став лист за підписом кількох чорнобильців з Донецької та Луганської областей проти розрахунку чорнобильських пенсій за формулою, підтриманою ВГОІ «Союз Чорнобиль України».

І саме в день проведення харківського форуму – 09.09.11 було прийнято в першому читанні законопроект №9127 Верховною Радою України.

Незважаючи на дії зрадників, ВГОІ «Союз Чорнобиль України» не припинить справжньої боротьби за права чорнобильців і не допустить розколу організації, не зважаючи ні на які потуги і сценарії влади.

Вихід ми вбачаємо у ще більшій згуртованості наших рядів і розумінням абсолютною більшістю членів організації, що проти нас ведеться послідовна компанія дезінформації та провокацій. Причому влада залучає до цього навіть окремих членів ВГОІ «Союз Чорнобиль України», таких як голова Громадської організації «Союз Чорнобиль України» Луганської області (депутата облради від Партії регіонів) Волчанського І.П., голова Харківської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Вінника А.І. (депутата облради від партії регіонів), голів Донецької обласної та міської організації «Союз Чорнобиль України» Стружка Є.П. та Трубнікова В.М. (відкрито та практично підтримують Партію регіонів). Ці люди вже вирішили свої пенсійні питання і їх не турбує доля загалу. Така поведінка протиставлення себе всій організації безумовно буде розглянута на звітно-виборній конференції ВГОІ «Союз Чорнобиль України» у грудні цього року


Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 18 сентября 2011 г. в 8:16
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта