?> Заява Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.09.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

Заява Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

Вих. № 791 від 22.09.2011р.

ЗАЯВА

Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

щодо дій влади, які призупиняють конструктивний діалог між «Союзом Чорнобиль України» та Урядом України

20 вересня 2011 року, «Союз Чорнобиль України» спільно з Українською Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та з Всеукраїнською громадською організацією «Ніхто крім нас» провели масову протестну акцію (взяли участь близько 20 тисяч осіб) під стінами Національного парламенту.

Метою акції було неприйняття Верховною Радою України законопроекту № 9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», яким в десятки разів скорочуються розміри пенсій та соціальних пільг захисникам Вітчизни.

Під час проведення акції відбулася зустріч між головою фракції Партії регіонів, народним депутатом України О.С.Єфремовим, , народним депутатом України Я.М.Сухим – головою комітету Верховної Ради України, та з боку пікетувальників – Президентом ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Андреєвим Ю.Б., Головою УСВА Червонопиським С.В., Головою ВГО «Ніхто крім нас» Ковальовим О.І.

На зустрічі домовились про те, що буде створена урядова робоча комісія під головуванням Віце-премєр-міністра України С.Тігіпка та представників «Союзу Чорнобиль України», УСВА, ВГО «Ніхто крім нас», (по три представники від кожної громадської організації), та на період роботи робочої групи призупинити будь-які спроби по прийняттю законопроекту № 9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень».

Проте, обіцянка О.С.Єфремова про мораторій на розгляд законопроекту № 9127 не виконана, на 23.09.2011 у порядку денному пленарного засідання Верховної Ради України значиться вказаний законопроект.

За ініціативою Віце-премєр-міністра України С.Тігіпка до складу робочої групи увійшли представники малочисельних та невпливових громадських організації місцевого рівня, які не брали участі в масштабних протестних акціях по захисту соціальних прав чорнобильців (склад робочої групи додається), з 14 членів робочої групи тільки 3 представники «Союзу Чорнобиль України», що дозволяє цій робочій групі прийняти будь-яке рішення на догоду владі.

Ці, так звані «представники друзів чорнобильців» вже напрацювали «Чорнобильські завдання», в яких перелічуються, з їх точки зору, першочергові питання по вирішенню наявних чорнобильських проблем (оригінал додається), де в цих завданнях смертельно небезпечний законопроект № 9127?

Вони хочуть:

- провести перереєстрацію посвідчень, що призведе до втрати статусу учасника ЛНА тисячами дійсних ліквідаторів;

- розмежування між ліквідаторами і постраждалими, це війна між ліквідаторами-рятівниками та постраждалим населенням;

- перегляд категорій чорнобильців, це ревізія та вихолощування всього чорнобильського законодавства;

- перегляд документів для призначення пенсії чорнобильцям, це дасть можновладцям підстави довільно визначати розміри пенсій;

- ліквідувати Експертні комісії, які встановлюють причинний зв’язок з Чорнобильською катастрофою. Створити єдину комісію у м.Харкові на базі Харківського НДІ радіаційних проблем, це ланцюг кримінальних схем та відкатів по визначенню причинного зв’язку з Чорнобильською катастрофою.

Ця провокація спрямована на руйнування всього соціального захисту чорнобильців України.

А Віце-премєр-міністр України С.Тігіпко вже поспішив заявити про підтримку цих штрейх-брехерських провокацій та дав доручення щодо їх реалізації. Наслідки будуть жахливими.

Тільки представники «Союзу Чорнобиль України» заявили про те, що метою роботи цієї групи є неприпустимість прийняття законопроекту № 9127.

Голова УСВА С.В.Червонописький 21.09.2011р. заявив про призупинення участі афганців в переговорному процесі доти, поки не буде відкликаний з парламенту законопроект № 9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень».

Для нас стратегічно важливо розвивати союз між чорнобильцями та афганцями.

ВГОІ «Союз Чорнобиль України» солідарний з заявою голови УСВА С.В.Червонописького та також призупиняє участь в переговорному процесі доки законопроект № 9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» не буде відкликаний з Верховної Ради України.

Цю позицію погоджено з керівниками обласних організацій «Союзу Чорнобиль України».


Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 23 сентября 2011 г. в 8:07
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта