?> Олег РЕБРОВ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
17.02.2015, рубрика "Трибуна"

Заява

«Ліквідатори – забуті рятівники Європи»

(Коффі Анан)

Такого беззаконня як у нашій державі немає ніде в світі, судить самі – вдумайтесь лишень в те, що намалювали ваші попередники, (Постанова від 23.11.2011р. №1210) та судячи з ваших дій, та й ви нічим не відрізняєтесь від тих бандитів, судячи з усього що тепер відбувається – стало ще гірше в десятки разів.

То де ж та справедливість, котру ви обіцяли? Стосовно ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

1. Ліквідаторами аварії є люди, котрі були мобілізовані, призвані в армію, під присягою, для спасіння світу, з самим могутнім ворогом (мирним атомом». Такої війни світ до 1986 року ще не бачив.

Ліквідація аварії відбувалась з 26.04. по 14.12.1986 року до закриття саркофагу, про це, на кінець, по справедливості заговорили і ви – дякуємо (газета Верховної Ради України «Голос України» від 13 грудня 2014 року).

Тож, звідсіля, ліквідаторами аварії на ЧАЕС і мають право вважатися воїни призвані з запасу, та солдати строкової служби, котрі не жаліючи ні свого життя, ні здоров’я виконали свій священний обов’язок перед людством, а саме в цей час (не відкуповуючись за хабарі, так як було це насправді з багатьма призовниками, про що всі знають). З 25.04. по 14.12.86р.

2. В подальшому, (після закриття саркофагу) проводилась ліквідація наслідків аварії по 1989 рік,  та й до цих пір, наслідки продовжуються (приміром, провал криші над четвертим реактором, зведення саркофагу) і ніхто не знає, які ще будуть відголоски. То й просимо не змішувати всіх докупи, як це було комусь вигідно…  Ліквідаторів аварії з ліквідаторами наслідків, та переселенцями і т.д. і т.п.

Причислили до потерпілих – потерпіла вся Україна та Європа, Білорусь, Російська Федерація і т.д. Та тільки потерпіли не рятували Землю.

Ми не відкидаємо нічиїх заслуг, ви держава, ви і розберіться, хто чим займався, під час цієї трагедії, та нагородіть по заслузі кожного індивідуально – це стосується також і ліквідаторів 1986 року, бо тут також є «ліквідатори», котрі не знають де та й станція знаходиться. А нам ліквідаторам надайте можливість, мати посвідчення ліквідатора. Те що ми по праву заслуговуємо. Від початку такі посвідчення і видавались.

Нас цікавить одне – чому в державі Україна не виконуються закони та Конституція.

Коли буде сама держава в лиці керівників, виконувати закони, та поступати згідно до Конституції, по відношенню до своїх громадян, тих кого постигла участь беззаконня, а постигла вона всіх ліквідаторів та їх вдів та сімей.

З 01.01.2012 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 року №1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Можливо деякі громадяни (а так і є) одержали підвищення, та тільки не ліквідатори, а все тому що ні в Раді, ні в Кабінеті Міністрів ба навіть в багатьох громадських організаціях не має самих ліквідаторів. А як би були там такі люди, то не було б справедливо на часі, і всі б мали те на що вони заслуговують, а для держави з економились мільярди гривень. Та про це, нажаль, ніхто й розмовляти не хоче. Оце й є – корупція, та боротись з нею ніхто не збирається.

УВАГА! Тепер стосовно підвищення «соціального захисту» - офіційна відповідь пенсійного фонду України (на своєму прикладі).

До підвищення я отримував пенсію згідно до Законів та Конституції України доказавши своє право на пенсію згідно до Закону в усіх судах, що й підтверджено всіма судовими рішеннями іменем України в розмірі, станом на жовтень 29011 ро – 5381,21 грн. за те що віддав саме дорожче – здоров’я.

Після «підвищення» я став одержувати, починаючи з листопада 2011 року – аж 1685,60 грн.

Це так «оцінила» держава у вашому лиці (можу з гордістю сказати) мій подвиг: 15 виходів на кришу четвертого реактора. За кожним виходом врятувавши тисячі людей, та десятки тисяч гектарів землі від ядерного забруднення. За останнім виходом зняли з криші непритомним. Прийшов до тями в сан часті – то так мені віддячили? Піднявши» мій рівень «соціального захисту». Оце так підвищення!!!

Згідно до Конституції ніхто не має права на погіршення соціального становища громадян, то ж виходить?!

Цікаво, чи лишилося таких як я на всю Україну хоча б сотня чоловік?

Таку Постанову про соціальне  підвищення могла затвердити тільки людина, несповна розуму. А затвердив її Кабінет Міністрів (на той час бандитський), то може й правда, що в нас в Україні немає людей зі здоровим глуздом, бо ці що прийшли щось нічим не відрізняються від попередників – судить самі…

Я закликаю вас, тих хто на цей час у владі, будьте благо розумні, поступіть по правді до нас ліквідаторів 1986 року (нас майже не лишилося, не більше 2-3 тисяч). Почуйте наш крик душі.

Якщо цього не відбудеться ми вимушені будемо проводити масові акції протесту з залученням наших вдів, жінок та дітей під Кабміном, під Верховною Радою та всіма Консульствами в Україні, та й будемо роз’яснювати всім громадянам що точно так же поведеться наша держава на чолі з «нашими лідерами» і з тими інвалідами, котрі повертаються з передової. Котрих ці правителі туди женуть, забуваючи направити самих себе, доргоих, та своїх дітей на передову. Щоб вмісті з усіма там були місяцями, а не декілька хвилин. Повторяється те, що було з Чорнобилем – завезли-вивезли, відмітили і тепер їм супер пенсії, а нам – ліквідаторам, вонючі шпиталі та лікарняні ліжка.

Тож поступіть так по відношенню до нас і до самих себе, щоб потім перед історією не було соромно за себе, бо історію ми пишемо в цей час.

З повагою до тих, хто зумів нас, мене - почути. Та землі над головою всім тим, хто наживається на чужому горі.

Слава Україні!

Просимо надати чітку відповідь по всіх пунктах в визначений Законом час.

Олег РЕБРОВ,

Заступник Голови Всеукраїнської Спілки «Чорнобиль-86»,

Голова Чернігівської обласної спілки «Чорнобиль-86».

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 17 февраля 2015 г. в 10:38
и размещена в разделе Трибуна.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Олег РЕБРОВ" 2 комментария

  1. Микола сказал(а):

    Полностю потдержываю.

  2. леонид сказал(а):

    Согласен со всем. Тот кто там не был и понятия не имеют что такое радиация и её последствия. Ликвидаторов как презерватив, использовали и выбросили. Мы это пушечное мясо и никому мы больше не нужны. Ветераны ВОВ до сих пор живут в нищете, хотя их осталось единицы, что тогда говорить о ликвидаторах. Сейчас у нас война и уже некоторые ходят по инстанциям добиваясь справедливости а те кто побывал в зоне АТО ( не в зоне боевых действий) несколько часов, уже сделали себе документы как участник боевых действий. Так же поступали и депутаты (ликвидаторы). Жалко мне людей которые воюют в зоне АТО, сегодня рискуют своей жизнью как и мы а потом ??????

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта