?> Житло від МНС | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.01.2006, рубрика "Дайджест"

Нове житло від МНС отримали “чорнобильці”

О 16:00 18-го січня у місті Миронівка (вул. Радянська, 6) Київської області перший заступник Міністра МНС Володимир Антонець і керівники Київської та Житомирської областей вручили 27 ордерів на житло чорнобильцям, переселенцям із Житомирщини, 10 – інвалідам-чорнобильцям із Миронівки, 2 – працівникам МНС.

Фінансування будівництва здійснювалось Управлінням капітального будівництва МНС за рахунок коштів Програми забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і переселяються із зони безумовного (обов’язкового) відселення Житомирщини, та інвалідів-чорнобильців, які мешкають у Миронівці, і Програми забезпечення житлом військовослужбовців.

У вітальному слові Заступник Міністра зазначив, що МНС розпочало нову програму будівництва, сенс якої полягає в тому, щоб розшукати недобудовані об’єкти з високим відсотком вже виконаних робіт і, добудувавши їх, забезпечити житлом якомога більше тих, хто стоїть у довжелезній “чорнобильській” черзі. Таким чином, тільки у 2006 році планується забезпечити житлом близько 500 сімей. А щасливі власники ордерів у новому п’ятиповерховому будинку в Миронівні, окрім ключів від нових осель, отримали ще й подарунки: від Міністра МНС Віктора Балоги – кольорові телевізори, а від Голови Житомирської облдержадміністрації Ірини Синявської – мікрохвильові печі.

Першими до освяченого будинку, урочисто перерізавши стрічку, увійшли Заступник Міністра Володимир Антонець і Голова Житомирської облдержадміністрації Ірина Синявська, а за ними до під’їздів потяглися щасливі мешканці. Серед них був і начальник Миронівського райвідділу МНС майор Олег Масло з молодою дружиною, які отримали власне житло. Холодний зимовий день став ніби теплішим, зігрітий теплом посмішок щасливих людей. Побільше б таких надзвичайних подій в новому 2006 році!

Прес-служба МНС України

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 18 января 2006 г. в 7:52
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта