?> Житомирщині не вистачає коштів на чорнобильські програми | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
04.03.2011, рубрика "Дайджест"

Житомирщині не вистачає коштів на боротьбу з наслідками вибуху в Чорнобилі

«ForUm», 03 березня 2011 р.

За останні 6 років Житомирська область отримала з держбюджету в 100 разів менше коштів на чорнобильську будівельну програму, ніж виділялося після аварії.

Про це сьогодні на нараді з питань стану соціального, медичного та протирадіаційного захисту населення області у зв'язку з Чорнобильською катастрофою повідомив у Коростені голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський.

«З 2004 по 2010 роки область отримала 8,6 млн. грн. за бюджетною програмою «Державні капітальні вкладення на реалізацію Чорнобильської будівельної програми», тоді як за попередній період, який минув після аварії на ЧАЕС, тобто до 2004 року, було направлено 800 млн. грн.», - сказав він.

За словами голови облради, для Житомирської обл. у 2009-2010 роки кошти держбюджету на виконання контрзаходів щодо мінімізації наслідків аварії на ЧАЕС не виділялися. Він переконаний, що основною причиною виникнення комплексу пов'язаних з чорнобильськими питаннями проблем є стабільне недофінансування галузі, повідомляє «УНІАН».

При цьому Запаловський уточнив, що при мінімальній потребі у 8-9 млн. грн. у 2008 році потреби регіону профінансували на 90%. Він також розповів і про інші проблеми потерпілих районів Житомирської області - забезпечення населення якісною питною водою, оскільки в підземних водах спостерігається значний вміст заліза, радону та марганцю.

http://ua.for-ua.com/ukraine/2011/03/03/191405.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 4 марта 2011 г. в 5:44
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта