?> Зразок адміністративного позову | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.12.2012, рубрика "Наше право, Судові справи"

Зразок адміністративного позову

До мене за останню неділю звернулося декілька десятків чорнобильців з проханням надати зразок  заяви до УПФ, та навести типову відповідь УПФ, на підставі яких можливо б було подати позов до адміністративного суду. Практично всі просять опублікувати ці документи, так як на сайтах, серед безліч скиглення, заумних коментарів всього про нічого, практично відсутні реальні зразки заяв, відповідей, позовів, які були б актуальні нс сьогодення.

Надаю зразок адміністративного позову поданого до одного із районних судів м. Києва

Н.В. Падалка

27 грудня 2012 року

До Оболонського районного суду м. Києва

Позивач: ПІБ, адреса мешкання, телефони способу звязку.

інвалід ІІ групи ЧАЕС (звільнений від сплати держмита)

Відповідач: Департамент пенсійного забезпечення

Пенсійного фонду України

вул. Бастіонна, 9; м. Київ, 01601;

тел.: (044) 284-89-33; е-mail: pf-it@gu.kiev.ua

Відповідач: Управління Пенсійного фонду України

в Оболонському районі м. Києва

вул. Озерна, 26-А, м. Київ, 04209;

тел.: (044) 467-86-97, е-mail не відомий

АДМІНІСТРАТИВНИЙ   ПОЗОВ

про оскарження дій суб'єктів владних повноважень

Управління Пенсійного фонду України  в Оболонському районі м. Києва  (надалі - УПФ) з листопада 2011 року в не судовому порядку перестало виконувати рішення Оболонського районного суду м. Києва №------- від --------- року, та від --------- року, якими визначено мінімальний розмір належних мені, як інваліду ЧАЕС, ліквідатору 1 категорії пенсій, мотивуючі це як відсутністю коштів в бюджеті УПФ на виплату пенсій призначених по рішенню суду, так і постановами Кабінету Міністрів України № 745 від 06.07.2011 року та № 1210 від 23.11.2011 року, якими змінено Порядок обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

До вересня 2012 року на мої особисті звернення до УПФ я отримував завірення, що як тільки затвердять поправки до бюджету Пенсійного фонду України, сплату належних мені по рішенню судів пенсій буде поновлено, як буде виплачена і вся заборгованість.

-----------.2012 року я вимушений був звернутися письмово до УПФ з вимогою повідомити мене як про розмір нарахованих мені пенсій, так і про розмір заборгованості по пенсіям, починаючи з 01.11.2011 року, на що отримав відповідь № ------------, з якої дізнався, що УПФ не рахує для себе обов’язковим виконувати рішення суду і свавільно зменшило розмір пенсій. Мені також відповіли, що на погляд УПФ у них заборгованості з 01.11.2011 року не має ???

Я вимушений був за роз’ясненням цієї відповіді звернутися до Департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України (надалі – ДПЗ ПФУ), але з відповіді директору департаменту В. Машкіна № --------- від ---------.2012 року (копія додається), я зрозумів, що ДПЗ ПФУ повністю в усьому обсязі володіє інформацією про протиправні дії УПФ, і більше того, саме департамент ці дії прикриває.

Департамент в відповіді чітко вказав, що належні мені пенсії я отримую, цитата: «Ви отримуєте пенсію по ІІ групі інвалідності внаслідок захворювання, пов’язаного з роботами по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»…

Далі нікуди… ДПЗ ПФУ чітко визнає… що на мене не розповсюджуються постанови Кабінету Міністрів України № 745 від 06.07.2011 року та № 1210 від 23.11.2011 року, бо я не «особа постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС», а особа, яка отримала професійне захворювання внаслідок виконання робот в шкідливих умовах праці…

Це зовсім інші речі, і це добре усвідомлюють в ДПЗ ПФУ, бо їх відповідь про що завгодно, але не тільки по суті заданого питання.

Все це надає мені право звернутися до суду з позовом про встановлення протиправних дій як УПФ, так і ДПЗ ПФУ, бо я в Чорнобилі в квітні – травні 1986 році не квітки збирав, а виконував завдання особливого значення, поставлене ЦК КПРС, і саме при виконанні цього завдання, яке було виконано, і надало УРСР не один мільярд доларів прибутку, втратив своє здоров’я, своє життя.

На підставі всього вищенаведеного,

Прошу суд:

1. Визнати протиправними дії Управління Пенсійного фонду України  в Оболонському районі м. Києва та Департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України   про зменшенню належної мені компенсації за шкоду моєму здоров’ю, втрату працездатності, каліцтво, отримані мною при ліквідації аварії на ЧАЕС, всупереч рішенням суду, які набрали законної сили.

2. Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України  в Оболонському районі м. Києва та Департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України виконувати рішення суду.

Одночасно заявляю такі клопотання:

 • Для забезпечення позову заборонити УПФ сплачувати належні мені пенсії в розмірі нижчому, ніж встановили постанови суду, діючі на час подання цього адміністративного позову.
 • Прийняти до уваги вимоги ст. 106 та ч. 2 статті 71 КАС України, які визначають  вичерпаний перелік вимог до позовної заяви і вимогу для суду в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи  бездіяльності суб'єкта владних  повноважень покладати обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
 • Прошу суддю, на якого розписано цей позов, не затягувати його розгляду – я дуже хвора людина, яка потерпає і зазнає страждань від свавілля державного органу, для чого або вирішити питання  про  відкриття  провадження  в цій адміністративній справі  на протязі  трьох  днів  з  дня  надходження позовної  заяви  до  адміністративного суду або   самоусунутися від слухання справи, якщо виник конфлікт інтересів, або недостатньо кваліфікації судді.
 • Прошу проводити судові слухання в відкритому режимі з обов’язковою участю відповідача, мене, або мого представника.

Додаток:

 1. Копія позовної заяви для відповідачів – 2 екз.
 2. Копія посвідчення учасника ліквідації з вкладкою (тільки для суду).
 3. Копія відповіді ПФУ № ------------  (тільки для суду).
 4. Копія відповіді ПФУ № ----------- (тільки для суду).
 5. Копія відповіді ДПЗ ПФУ № -------- від---------.2012 року (тільки для суду).
 6. Копія паспорту з ідентифікаційним кодом (тільки для суду).

------------ 2012 року

Підпис

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 28 декабря 2012 г. в 6:57
и размещена в разделе Наше право, Судові справи.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Зразок адміністративного позову" 2 комментария

 1. тфтb сказал(а):

  Все написане вірно, але воно діє у правовій державі, а не зараз на Україні. Все перечислене уже багатьма чорнобильцями зроблено, але постійно впирається у глухоту вказівок керівництва, а не виконання законних рішень і ричаги впливу на відповідальність чиновника за не виконання закону – ВІДСУТНІ!!! Всі наглядові за виконання закону інститути країни (прокуратура, СБУ, міліція, суди, КРУ і т.д.) на сьогодняшній день для чорнобильців НЕ ІСНУЮТЬ! Про це вже давно сказала Європа, що на Україні діє виборочне законодавство. Тому поки на Україні не зміниться політична ситуація, а саме відношення влади до виконання елементарних конституційних Українських законів, – нічого не зміниться. Ви зараз нінащо не впливаєте, а лиш тішите себе ілюзією ігри самим з собою у міфічні права людини в Україні. Може зараз нас туди і штавхають – гратися з віртуальним законом в Україні? Що Ви зараз і робите!

 2. Жилищный адвокат сказал(а):

  Дуже цікава інформація.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта