?> СПІВЧУТТЯ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.11.2011, рубрика "Пам'ять"

СПІВЧУТТЯ

Сумська, Роменська, Недригайлівська, Тростянецька, Охтирська районні, міські організації ВГОІ «Союз.Чорнобиль.Україна» в Сумській області та всі чорнобильці Сумщини глибоко обурені подіями, які відбулися 27 листопада в м.Донецьку, де з примусу злочинної влади руками бандитів-нелюдів був здійснений акт насильства по відношенню до мирної, законної акції протесту-голодування донецьких чорнобильців. Це привело до найжахливішого – смерті нашого побратима Конопльова Геннадія Івановича.

Зі словами щирого співчуття схиляємо голови перед рідними загиблого товариша. Ми вклоняємося перед мужністю чорнобильців Донбасу.

Звертаємося до всіх чорнобильців, афганців, ВГО «Ніхто крім нас», ветеранів РА, ВМФ, МВС, студентів, підприємців, учасників Помаранчевого майдану та народу України вийти на організовані протести по всій Україні.

Завтра, 29 листопада в м. Києві пройде широкомасштабний страйк. Влада-вбивця готує масові провокації, не випускає з міст автобуси, маршрутки, погрожуючи перевізникам відібрати ліцензії. В той же час зганяє в м. Київ велику кількість міліції. Ми закликаємо всіх прийти до Кабінету Міністрів о 10-00 і відстояти наші права і свободу. Не бійтеся! Протестуйте! Влада сама боїться свого народу.

* * *

Крымская Республиканская организация ВООИЧК «Чернобыль-Еднисть» выражает соболезнования родным, близким и друзьям Коноплева Геннадия Ивановича. Мы Чернобыльцы Крыма скорбим вместе с Вами по поводу его трагической гибели 27 ноября 2011 года в борьбе по отстаиванию законных прав. Вечная тебе память, мы тебя не забудем.

Анатолий К.

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 28 ноября 2011 г. в 19:40
и размещена в разделе Пам'ять.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта