?> Звернення до ліквідаторів аварії на ЧАЕС всіх категорій та організацій | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.03.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Звернення до ліквідаторів аварії на ЧАЕС всіх категорій та організацій

e-mail: viktorpoznik@yandex.ru, веб-сайт:kolo-chornobyl.at.ua

вих.21.№ від29.03.2012р.

Звернення до ліквідаторів аварії на ЧАЕС всіх категорій та організацій

Нагадуємо, що 26 квітня є сумними черговими роковинами аварії на ЧАЕС, траурним днем для тисяч чорнобильців. Цього дня у всіх храмах, капличках проводяться поминальні служби за померлих. Вважаємо за доцільне на цей день відмінити всі акції протесту, пікети, урочистості, концерти. Пом’янімо наших побратимів у тиші та спокої, запалімо свічки пам’яті та помолімося за всіх померлих від Чорнобильської трагедії.

Також хочемо повідомити вам, що вже побачили світ сигнальні примірники книги пам’яті «Чорнобиль. Коломийщина. 25 років після трагедії».

На жаль, мусимо констатувати, що борг нашої організації на нинішній день, в тім числі й за книгу, становить 43 тисячі грн.

Голова правління: В.І.Познік.

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 29 марта 2012 г. в 12:13
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Звернення до ліквідаторів аварії на ЧАЕС всіх категорій та організацій" 10 комментариев

 1. Сергей сказал(а):

  Какие комментарии? Товарищ Позник видимо живёт в другом государстве или просто провокатор.

 2. о54ол сказал(а):

  Інтересно яка пенсія у цього спікулянта трагедіями товарища Позник? Халуйом був халуйом і останеться! Яб йьго на хліб і воду посадив, а потім спитав про Чорнобильську трагедію і про його пенсії потім не згадував … Як жаліють мертвих показано, як вони піклуються про іще живих, а не штовхають їх у могили проливаючи крокодилячі сльози…

 3. николай семенчук сказал(а):

  це просто андреевський холуй не треба звертати на них увагу,вони зрозумiли що об…… тепер хочуть замилити нам очi , типу якi МИ жалiсливi давайте I далI помирайте мовчки .НI андреевськI холуi,цього вже небуде 26КВIТНЯ НАШ ДЕНЬ ПАМ,ЯТI I МИ ЗАЯВИМО НА ВЕСЬ СВiТ ЩО ПОМОРАТИ МОВЧКИ МИ НЕЗБИРАЕМОСЯ ВСI 26 НА КИiВ!!!!!

 4. Назар Львів сказал(а):

  Пане Сергію, ви правий. бо цей чоловік все зробив для того, щоб розвалити потужну Коломийську організацію, а після створив свою,а Андреєв таких приймає.Тут, на івано-Франківщині, його організацію представляють Кайдаші та Познік.
  В Київ на один з мітингів приїхав ще з одни м чоловіком, а . крім нього з Івано-Франківщини приїхало більше п”ятидесяти людей. але Познік виступив від імені усіх, хоч його ніхто не уповноважував це робити.
  Якраз 26 квітня потрібно показати. що ми є ще живі.

 5. Микола сказал(а):

  Пане Познік.Я з Вами згідний,поминальну службу провести обовязково,але у Києві перед початком мітингу, коли зберемось усі разом.Я думаю там будуть священники і вони це зроблять.А зараз нам потрібно боротись за права живих,надіюсь побачити Вас у Киеві 26 квітня.

 6. Владимир Петренко сказал(а):

  Ну просто голубой ПРаФФесарско- Андреевский вылупок. Хлопці з Коломиї викиньте
  його на смітник!

 7. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  НЕ ПРАВ ГОСПОДИН ХОРОШИЙ. КАК ЭТО БЕЗ АКЦИЙ ?? ТОЛЬКО НА НИХ НАДО ПОМИНАТЬ УМЕРШИХ НАШИХ БРАТЬЕВ. СВЕТЛОЙ ИХ ПАМЯТИ ЭТИ АКЦИИ И ПРОВОДЯТСЯ. А ВЫ МОЖЕТЕ ПРОИЗВОДИТЬ НАГРАЖДЕНИЯ НА МОГИЛАХ ЭТО В ДУХЕ андреева.

 8. ЛОЛ сказал(а):

  Самое интересное что власти на могилах чернобыльцев льют искренние слезы – слезы радости за умершими которым уже не нужно платить пенсий и компенсаций!

 9. Борислав харьковский сказал(а):

  Господин В.І.Познік является ПРОВОКАТОРОМ от своего шефа – Андреева. Только такие негодяи могут призывать угнетаемых властью чернобыльцев идти 26 апреля куда угодно, но только не на митинг. Если мы будем молчать и следовать советам продажным функционерам Союза Чернобыль, то нас передавят как котят.

 10. Javis сказал(а):

  Лоба не побий, ІУДО

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта