?> Звернення до Президента України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
10.02.2011, рубрика "Наше право, Трибуна"

Звернення до Президента України

Президенту України

Януковичу

Віктору Федоровичу

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Ми, інваліди-чорнобильці Прикарпаття, з великими надіями ознайомились із Вашим Указом „Про заходи, пов’язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, де, зокрема зазначено, що питання щодо збільшення видатків на поліпшення медичного забезпечення і оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та придбання для них ліків, будівництво житла для відповідних категорій постраждалих, радіаційний захист населення частково враховані в Законі України „Про державний бюджет України на 2011 р.”

Ми, інваліди-чорнобильці переконані, що Ви, як Президент України, піклуєтесь про поліпшення умов нашого життя.

Однак, ми стурбовані і солідарно з усіма іншими інвалідами-чорнобильцями з усіх областей України, висловлюємо глибоке занепокоєння тим,  що Уряд України 14.01. 2011 р. зареєстрував у Верховній Раді України законопроект № 7562 „Про гарантії держави щодо виконання рішень суду”, яким суттєво обмежуються конституційні та соціальні гарантії не лише чорнобильців, а й ветеранів війни, праці, афганців.

Зокрема, планується майже в 10 разів скоротити передбачені законами України виплати і компенсації. А по рішеннях Уряду такі виплати можуть бути і зовсім припинені. Такими діями уряд цинічно знищує захисників Батьківщини, хоча ми, чорнобильці, не зважаючи на тяжкий стан нашого здоров’я беремо активну участь у громадському житті суспільства, використовуємо наш великий життєвий і професфйний досвід на благо нашої країни.

Тому ми, інваліди-чорнобильці Прикарпаття, солідаризуючись із діями і вимогами наших побратимів з усіх регіонів України, просимо Вас, пане Президенте, і вимагаємо:

1. Відізвати з Верховної Ради України антиконституційний законопроект № 7562 від 14.01.2011 р. „Про гарантії держави по виконанню рішень суду”.

2. Поліпшити пенсійне, житлове, медичне забезпечення інвалідів-чорнобильців, ветеранів війни, афганців.

Голова обласної Івано-Франківської „Спілки Чорнобиль”                 Н. Мартинець

Заступники голови:                                                                                                 М. Симчич, М. Попадюк

Звернення прийнято на зборах Спілки 9.02.2011 р., м. Івано-Франківськ

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 10 февраля 2011 г. в 16:17
и размещена в разделе Наше право, Трибуна.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта