?> Звернення до учасників ЛНА на ЧАЕС! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
12.06.2012, рубрика "Новини"

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

З 28 травня розпочала свою роботу чат-конференція ініціативної групи щодо об’єднання учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
До роботи ініціативної групи в чат-конференції приєднались ті, кому не байдужа доля ліквідаторів в Україні – це представники різних регіонів України: Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Полтавської, Запорізької областей та м. Києва.
До роботи ініціативної групи приєднались також й ті, у кого не було технічних можливостей безпосередньо працювати в чат-конференції. Проте, робота з представниками Вінницької, Івано-Франківської, Київської, Львівської та Чернігівської областей велась у телефонному режимі та з допомогою електронної поштової розсилки.
На продовження розпочатої роботи та реалізацію рішень цієї ініціативної групи 7 червня в м. Києві відбулися загальні збори ліквідаторів-представників чорнобильських організацій міста Києва та Київської області.
У роботі зборів прийняли участь керівники 3-х Всеукраїнських організацій та  23-х громадських організацій  м. Києва та Київщини, а також представники з інших областей України - це Донецької, Чернігівської, Черкаської та Тернопільської.
За рішенням цих зборів та після обговорення на чат-конференції, була сформована ініціативна група, якій надані повноваження щодо підготовки, організації та проведення всеукраїнського з’їзду ліквідаторів в червні місяці в Києві.
Додаткова інформація щодо дати, часу та місця(адреси) проведення з'їзду, буде надано згодом.
Всі, хто бажає прийняти участь в роботі всеукраїнського з’їзду ліквідаторів, можуть подати свої заявки на електронні адреси модераторів чорнобильських сайтів "Мы чернобыльцы", "Східний Експрес", "Пост Чорнобиль".
Ініціативна група

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 12 июня 2012 г. в 15:25
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта