?> ЗВЕРНЕННЯ Кіровоградської обласної громадської організації «СЧУ» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
30.03.2013, рубрика "Соціальне партнерство"

Кіровоградська обласна громадська організація « СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ »

30 березня 2013 р. №7/13

ЗВЕРНЕННЯ

до керівників всіх організацій, які опікуються соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Ознайомившись з зверненням Донецької організації ВОВЧ від 28 березня 2013 року № 9, нам не сприйнятна позиція цієї організації, стосовно зрівняйлівки позиції керівництва ВГОІ «СЧУ» з позицією більшості обласних організацій ВГОІ «СЧУ».

19 березня поточного року у Кіровоградській області, за ініціативою саме КОГО «СЧУ», відбулась об'єднуюча Конференція громадських організацій, які опікуються соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на території Кіровоградської області.

На цій Конференції було обрано Представників громадських організацій, які будуть представлять інтереси всіх постраждалих внаслідок Чорнобильської які опікуються соціальним захистом громадан, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофитастрофи Кіровоградської області у спілкуванні із представниками влади.

До складу Представників ввійшли й представники обласної організації ВОВЧ. Координатором дій Представників одноголосно було обрано Голову КОГО «Союз Чорнобиль України» О. Неділька.

Одним із рішень, прийнятих на Конференції, було рішення щодо висловлення не довіри діям Президента ВГОІ «СЧУ» Андрєєву Ю.Б.

Ми підтримуємо також проведення акції у місті Києві 3 квітня і 17 квітня 2013 року, хоча вважаємо більш дієву саме 17 квітня 2013 року, під час проведення Парламентських слухань.

Нами було направлено пропозиції до керівництва ВГОІ «СЧУ» та Міністра соціальної політики Королевській Н. Ю., щодо невідкладного вирішення питання відновлення дії частини четвертої статті 54 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Ми звертаємось до всіх керівників громадських організацій, які опікуються соціальним захистом громадан, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи підтримати акції у місті Києві 3 квітня і 17 квітня 2013 року, й можливо всі наступні, без різниці хто їх ініціює. В наших славних предків на клинках був напис: «Без необхідності не виймай, без слави не вставляй». Разом ми сила.

Голова КОГО «Союз Чорнобиль України» О. Неділько

Протокол загальнооб'єднуючої Конференції громадських організацій чорнобильців Кіровоградської області

Протокол

(Витяг)

загальнооб'єднуючої Конференції громадських організацій, які опікуються соціальним захистом постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

на території Кіровоградської області

19 березня 2013 року м. Кіровоград

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та шляхи вирішення проблемних питань.

2. Різне

Запрошені: Представники різних громадських організацій представлених в нашій області, які опікуються соціальним захистом постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, Заступник голови Кіровоградської ОДА Пастух Г.В., представники Народних Депутатів України.

Присутні: Представники громадських організацій з Олександрійського, Знам'янського, Новоукраїнського, Устинівського, Гайворонського, Світловодського районів, міст Кіровограда, Олександрії, Світловодська, Знам'янки. (98 осіб) Представники Народних Депутатів України Кальченка В.М., Табалова А.О. Начальник управління соціального обслуговування населення та стаціонарних установ Юхименко Віталій Миколайович.

Виступили:

Неділько О.М. - Доповів про стан соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, про Рішення Центральної Ради ВГОІ “СЧУ” від 27 лютого 2013 року, про звернення Президента ВГОІ “СЧУ” Андрєєва Ю.Б. до КМУ, щодо неможливості реалізувати норму ч. 4 ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Запропонував 1- Висловити недовіру Президенту ВГОІ “СЧУ” Андрєєву Ю.Б. 2- Об'єднати зусилля громадських організацій представлених в нашій області, які опікуються соціальним захистом постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та обрати представників постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи від різних соціальних груп (учасники, евакуйовані, вдови та сироти) для акумулювання, систематизування проблем та узгодження з представниками влади шляхів їх вирішення. 3- Доручити обраним Представникам підготувати та направити Звернення з вимогою невідкладного вирішення питань соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи до представників влади всіх рівнів та політичним партіям і Народних Депутатів України, представлених на сьогодні у Парламенті.

Кучугурний А.Л. - Повідомив про хід переговорів з Мінсоцполітики. Підтримав ідею об'єднання зусиль громадських організацій. Запропонував допомогу, щодо включення представника нашого регіону до складу переговорної групи. Підтримав пропозицію, щодо висловлення недовіри Президенту ВГОІ “СЧУ” Андрєєву Ю.Б., зазначивши, що її необхідно було висловити ще з моменту підписання Меморандуму.

Тининико А.І. - Запропонував переобрати Неділька О.М. та обрати до складу Представників Мусіка М.Г.

Комлєва Л.Ф. - Підтримала всі пропозиції Неділька О.М. та запропонувала не підтримувати пропозицію, щодо його переобрання, а навпаки доручити йому координувати роботу обраних Представників

Гострий Г.Г. - Запропонував обрати до складу Представників Комлєву Л.Ф.

Дикий О.М. - Запропонував обрати до складу Представників Мохонька М.М.

Кузнєцов В.М. - Запропонував обрати до складу Представників Неділька О.М.

Неділько О.М. - Повторно запропонував обрати представників постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи не від громадських організацій, а від різних соціальних груп (учасників, евакуйованих, вдів та сиріт), а кількість Представників не більше 3 осіб.

Мусік М.Г. - Запропонував об'єднатись навколо однієї організації, Кіровоградської обласної громадської організації “Союз Чорнобиль України”.

ВИРІШИЛИ:

1. Висловити недовіру Президенту ВГОІ “СЧУ” Андрєєву Ю.Б.

2. Обрати Представників постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у кількості 4 осіб: Комлєву Людмилу Федорівну, Мохонька Михайла Михайловича, Кучугурного Анатолія Леонідовича, Мусіка Миколу Григоровича.

3. Розмістити контактну інформацію, щодо обраних Представників у засобах масової інформації, в приміщеннях управлінь праці та соціального захисту населення та приміщеннях управлінь Пенсійного фонду України на території Кіровоградської області.

4. Доручити обраним Представникам акумулювати, систематизувати пропозиції постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у Кіровоградській області. Підготувати та направити Звернення з вимогою невідкладного вирішення питань соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи до представників влади всіх рівнів та політичним партіям і Народних Депутатів України, представлених на сьогодні у Парламенті.

5. Доручити Голові Кіровоградської обласної громадської організації “Союз Чорнобиль України” Недільку О.М. координувати роботу обраних Представників.

Голова Конференції О.Неділько

Секретар Л.Комлєва

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 30 марта 2013 г. в 19:34
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "ЗВЕРНЕННЯ Кіровоградської обласної громадської організації «СЧУ»" Один комментарий

  1. Іван Дерда сказал(а):

    Подібний протокол про те, що люди висловлюють недовіру Ю. Андреєву я здав в ВГОІ “Союз Чорнобиль України” перед звітно – виборчою конференцією в Пуховці. За це Андреєв мене впродовж 2012 року кляузами обписував. Хто тільки мене не провіряв… Все правильно Ви зробили, Саша, але ми з тобою хворостинки. Виказали недовіру Андреєву кілька організацій в різний період, то й що з того. Фактично так думають всі ліквідатори і керівники організацій в регіонах, крім відомих тобі “близьких” до “тіла”. Незаперечно, що Андреєв зробив свого часу багато для єднання постраждалих, але зараз ситуація змінилась – люди доживають віку, і треба їх максимально оточити турботою, повагою в суспільстві та відповідним фінансовим і матеріальним забезпеченням. Не ВСІХ, а безпосередньо причетних до Чорнобильської трагедії, а це “ліквідатори” та евакуйовані з зони відчуження у 1986 році. Андреєв на це не здатний, ось чому його слід замінити і об’єднати всі організації для вирішення вказаних питань. Я тобі скажу, що внаслідок неспроможності ВГОІ “Союз Чорнобиль України” під керівництвом Андреєва в державі наплодились “царьки”, які возобнили себе месіями і готові весь люд чорнобильський “покласти” заради задоволення своїх нездорових амбіцій. Це велика небезпека – вести людей під стіни Верховної Ради України, не маючи певної програми подальших дій і кінцевого результату. Вони не думають з яким “лицем” та кінцевими результатами виходити з пікетувань. Для них прийшли, погорланили, попіарились і розійшлись. А для чого збирались? Якщо не має впевненості в кінцевому результаті зборів чи пікетувань – значить питання “сире”, не відпрацьоване з чиновниками і людей тривожити не слід. На 17.04.2012 року згоден – необхідно вийти, щоб нагадати за себе, а 03.04.2012 року виходити ні з чим. Заклики 6,8,10 для ВСІХ, це старе і не подіє, і ти це добре знаєш.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта