?> Зворотній зв’язок | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Настільна книга чорнобильців під секретом?

Kniga

У №140 „Урядового кур’єру” від 29 липня 2006 року вийшла стаття Володимира Косаківського „Настільна книга чорнобильців” про „... про збірник нормативних актів щодо особливостей оплати та пенсійного забезпечення осіб, яки постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Упорядкували видання голова правління Пенсійного фонду України Борис Зайчук і директор Департаменту пенсійного забезпечення Валентина Микитенко – висококваліфіковані спеціалісти, які глибоко розуміються на нюансах чорнобильської проблематики.

Висвітлюючи тему, автори обрали форму коментаря щодо застосування окремих норм Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Правові документи, а це постанови та розпорядження Кабінету Міністрів, закони та витяги з них, рішення Конституційного суду України щодо офіційного тлумачення закону, засвідчують державну політику в галузі соціального захисту потерпілих від Чорнобильської катастрофи та створення умов проживання і праці на забруднених територіях.

Ця книга розрахована на використання її практичними працівниками Пенсійного фонду України, сторонами соціально-трудових відносин, студентами і викладачами вищих навчальних закладів тощо. Вона стане настільною книгою для чорнобильців, адже тут можна знайти документально підтверджену відповідь на питання, які хвилюють їх у щоденному житті”.

Прочитавши цю статтю наш читач і постійний автор часопису „Пост Чорнобиль” Калюжко П.В. із м. Долинська Кіровоградської області звернувся до голови правління Пенсійного фонду України Б. Зайчуку щодо отримання цього збірника як для свого районного відділення Пенсійного фонду України, так й для роботи у своїй громадській організації чорнобильців.

List Pensiynogo fondu

Пенсійний фонд України  листом за підписом заступника Голови правління В.Підліснюка повідомив, що „...зазначені збірники законодавчих актів замовляли і оплачували виготовлення регіональні управління Пенсійного фонду України. З питання придбання збірника Вам необхідно звернуться до головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. 50-річчя Жовтня, 4”. Відповідь як відповідь – нічого дивного. Наш читач звертається до Головного управління праці та соціального захисту населення.

Кіровоградська ОДА

Шановні читачі, а вже далі дуже цікавий сюжет листування нашого читача з державними установами! Відповідь від 27.10.06 за №3402/05-02 за підписом начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Кіровоградської обласної держадміністрації Г.Пастуха така: „На звернення гр. Калюжка Петра Васильовича, 28.06.1952 року народження стосовно придбання за власний рахунок книги „Особливості оплати праці та пенсійного забезпечення осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС” повідомляємо, що дана книга видавалась видавничо-поліграфічним домом „Формат”, Київ – 2006. Автори книги Зайчук Б.О., Микитенко В.С. Розповсюдження та тиражування без офіційного дозволу авторів заборонено.

Як повідомив заявнику своїм листом Пенсійний фонд України зазначений збірник замовляли і оплачували виготовлення регіональні управління Пенсійного фонду України, куди йому і слід звернутись.

Одночасно повідомляємо, що за інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в даний час для службового користування в наявності є лише один примірник даної книги”.

Коментар зайвий.

Але потрібне розтлумачення деяких фраз. Що таке „Розповсюдження та тиражування без офіційного дозволу авторів заборонено”? І що означає „для службового користування”?

Впевнений, що у держслужбовців будь якого рангу немає бути ніяких секретів від громадян, за податки і пенсійні внески яких вони отримують чималу зарплату. Більш того, вони зобов’язані розповсюджувати матеріали цієї книги у вигляді консультацій через засоби масової інформації, зокрема і в нашій газеті „Пост Чорнобиль”. Ми завжди підемо назустріч.

Анатолій КОЛЯДІН

Надруковано «ПЧ» №1 (49) січень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 19 января 2007 г. в 9:02
и размещена в разделе Наше право, Сторінка читача.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Зворотній зв’язок" 2 комментария

 1. Боря сказал(а):

   Є давно іще одна не офіширована книга яка ходить тільки у парламенті між старими депутатами:

  „Сборник основных законодательных актов инструкций и разяснений по социальной защите граждан постраждавших вследствии Чернобыльской катастрофы’’.

  Видавництва – Киев-1998 АО „Киевская книжная фабрика” 252054, Киев-54, ул.Воровского 24.
   

 2. kuznja сказал(а):

  Президенту України
  Голові Верховної Ради України
  Премєр-міністру України
  Генеральному прокурору України
  міністру праці і соціальної політики України
  міністру юстиції України
  Голові Верховного Суду України
  Інваліди Чорнобиля Тернопільщини втомилися від непотрібної штучної круговерті судових тяганин та принижень, до якої їх систематично втягує керівництво Тернопільського Управління пенсійного фонду. Чиновники цієї шановної організації перейшли до відкритого, зухвалого нехтування правами інвалідів – мати законну пенсію в меншому розмірі. Наявність такого права є „визначальним” для вирішення вказаного „спору”, крім того, це право гарантується Конституцією України. Тому кожний інвалід Чорнобиля тим більше, який має набравше законну силу рішення суду, право на пенсію в меншому розмірі. Прикриваючись та самостійно спотворюючи думку рішень суду, які постійно не заперечують, а підтверджують право інваліда Чорнобиля мати законну пенсію в меншому розмірі, чиновники встановлюють свої критерії призначення пенсій. Вони самі вирішують, яке рішення суду їм подобається, тим самим поділили інвалідів Чорнобиля на „чорних і білих”, що приведе до дискримінації. Конституція України проголосила рівність конституційних прав і свобод та рівність всіх перед законом. В східних регіонах України давно виплачують законні пенсії інвалідам Чорнобиля, відповідно до ч.4 ст.54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Цинічне ігнорування пенсійного законодавства державним пенсійним органом, обурює інвалідів Чорнобиля і надихає їх на нові протести проти відверто бездарної, антинародної діяльності, ака принижує їхнню честь та гідность. У Тернопільському цивільному апеляційному судді, другий місяць лежать сотні заблокованих справ, які не розглядаються і не скасовуються(!?).
  Такий факт правового нигилізму став можливим тому, що прокуратура та виконавчий орган юстиції Тернопільщини не викориняють беззаконня „накаленим залізом”, а закривають очі на правові безчинства УПФУ Тернопільщини та потикають їм.
  Беззаконна діяльність УПФУ Тернопільщини привела до того, що ми не знайшовши захисту у владних структурах, до яких неодноразово звертались, тепер змушенні надіятися тільки на себе. У відповідності до ст. 39 Конституції України, як останній захід захисту наших згвалтованих прав на законну пенсію, вимушенні проводити періодичні мітинги, акції пікетуваня – приміщень винних в цьому державних установ. Так 20 жовтня 2010 року буде проведена мирна демонстрація,  мітинг та пікетування Тернопільського УПФУ та обласної державної адміністрації.
  Мета акції – іще раз привернути увагу владні структури, ЗМІ, громадські організації та широкі кола населення на відкрите нехтування чинного пенсійного Законодавства України, УПФУ Тернопільщини та пасивне ставлення до цього правоохоронних органів.
  З повагою – Голова „Комітету громадської непокори” – Б.І.Коваль. kuznja@ukr.net   тел. 0677278828

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта